lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lekarka warta polecenia.Jestem jej pacjentka od 2 lat i jak narazie nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa.Miła,kompetentna i bardzo dokładna-aż czasem do przesady.Aktualnie jest na urlopie macierzyńskim tak więc jestem zmuszona zrobić sobie przerwę-bo nie wyobrazam sobie pójść do kogoś innego.Gorąco polecam.

Super lekarka!!!!Mordowała się z moimi korzeniami przez 2h i nie odpuściła-zaznaczam ,że mam mega zagięte diabelce i zawsze lądowałem u chirurga.Dziewczyna ma ręke do takiej dłubaniny.Myślałem,że po takiej rozrubie w mojej paszczy to następnego dnia będę umierał a tu...zaskok prawie nic nie czułem.Polecam wszystkim.

Polecam tą lekarkę.Jej praca jest bardzo staranna.Niestety swoje trzeba odsiedzieć.Na pacjenta ma 40 min.,ale ja nie siedziałem jeszcze tyle-zawsze dłużej.Będąc na wizycie nigdy nie czuje się pośpiechu,zirytowania,masówki.Zawsze u tej lekarki gości uśmiech na buzi,jest rozmowna-ma się wrażenie ,że nie jest się anonimowym.Przyjmuje bardzo dużo dzieci.

Jestem bardzo zadowolony. Chodzimy do tej Pani całą rodziną. Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz u jakiekolwiek kiedykolwiek byłem. Czas poświęcony mnie jako pacjentowi jest olbrzymi, każdy problem dogłębnie przeanalizowany i profesjonalnie rozwiązany, cudowne podejście do moich dzieci, którzy są bardzo trudnymi pacjentami. Gorąco polecam.

Polecam Dr Urban wszystkim znajomym.Pomimo młodego wieku wykazuje się ogromną wiedzą.Każdą pracę wykonuje bardzo starannie i dokładnie a przy tym jest bardzo delikatna.Poświęca pacjentowi maksimum uwagi tłumacząc metody leczenia itd.Ma się wrażenie ,że zależy jej na każdym pacjencie.Nie wykazuje zniecierpliwienia co jest ogromnie ważne przy pracy z dziećmi.Potrafi przekonać do siebie najbardziej strachliwych pacjentów.POLECAM!!!