lekarz Joanna Wybrańska- Konefka

2,5

Szkoda czasu i pieniędzy. Zero zainteresowania, odwala pańszczyznę. Nie zauwarzyła zapalenia spojówek, mimo iż mówiłem że pieką mnie oczy. Powiedziała, żebym kupił sie jakieś sztuczne łzy. Szkła dobrała za mocne. Ogólnie podeście do pacjenta koszmarne - jakby robiła to za karę.

Pani doktor bardzo kompetentna i komunikatywna. Cierpliwie wykonała kilka badań mi i dwójce dzieci w wieku 11 i 13 lat, nie ograniczyła się do wypisania szkieł i odhaczenia wizyty. Odpowiedziała na wszystkie pytania, wyjaśniła wyniki.Szkła dobrała idealnie. Atmosfera spotkania zachęcała do ponownych odwiedzin. Polecam zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Jak tylko chwilę porozmawiałem wiedziałem, że trafiłem do świetnego fachowca. Byłem spokojny o dobór okularów i mój wzrok. Pani doktor była cierpliwa jak anioł mimo, że byłem z żoną, czwórką moich dzieci i wszyscy mieliśmy badany wzrok. Mam pełne zaufanie do Pani doktor jest uczciwa i pasjonuje się okulistyką. To gwarancja dobrze dobranych okularów i zdrowych oczu.

Specjalista godna polecenia. Pani doktor szczegółowo opisała problem i wyjaśniła wszelkie moje wątpliwości. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Polecam.

Pani byla bardzo arogancka, wrecz nie mila. Nie ma podejscia do pacienta, bardzo nerwowa i pospiesznie wykonuje swoje obowiazki. Nawet

Jeżeli chodzi o podejście do dzieci mowa o 10 latku to poziom kultury poniżej zera a poziom arogancji dużo ponad normę i nie do zaakceptowania jak dla mnie przy obsłudze pacjentów. Już nie wspomnę o zastraszaniu dziecka. Pierwsza w życiu wizyta u okulisty dziecka , która zostanie zapewne zapamiętana do końca życia.

Szczególnie wysoka ocena za kompleksowość badania możliwa dzięki bardzo nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu. Mało który gabinet, z tych które znam posiada tak wszechstronne doskonałe wyposażenie Pani doktor cierpliwie wytłumaczyła wyniki badania na podstawie obrazów komputerowych dna oka. Wysoce godna polecenia.

Wizyta u tej lekarki to istna masakra.Lekarka arogancka bezczelna tak jak pisała przedmowczyni jakby przyjmowała za kare.Omijac wielkim lukiem.Z kompetencjami tak jak z grzecznoscia czyli tragicznie.Pani doktor polecam ring gdzie moglaby sie wyzyc a nie gabinet lekarski.

Zupełnie nie zgadzam się z tą słabą opinią. Moja wizyta przepiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor usmiechnieta, bardzo szczegółowo, cierpliwie odpowiada na pytania. Mimo kolejki, miała dla mnie czas. Zalecenia zapisane, powtórzone. Mam nadzieję, że diagnoza trafna i leczenie będzie skuteczne. Polecam! Trafiłam też z polecenia od znajomej.

Beznadziejna,niemiła,arogancka jakby za kare przyjmowała pacjentów.Nikomu nie polecam!!!Nie powinna przyjmować pacjentów tylko siedzieć w jakiejś samotni,zdesperowana,wredna.Jej maksymą jest pacjent to wróg !!!