mgr Joanna Zimna

Dietetyk

Polecam Panią Joanne . Bardzo miła i rzetelna osoba. W tydzień schudłam 2 kg. Co mnie zaskoczyło to pierwsza bezpłatna wizyta na której zostałam poinformowana jak będzie przebiegała i ile będzie trwała kuracja, ile powinnam schudnąć, ile mam w nadmiarze tkanki tłuszczowej w kg. ile kg. zatrzymanej wody, oraz co powinnam zmienić w swoim odżywianiu aby zgubić zbędne kilogramy. Po zakończeniu wizyty Pani Joanna dała mi czas na przemyślenie kwestii czy jestem gotowa na podjęcie odchudzania. Na drugiej wizycie dostałam smaczną i prostą dietę wraz z przepisami kulinarnymi, wskazaniami dietetycznymi. Na trzeciej wizycie kontrolnej zostało przeprowadzone badanie w którym została określona ilość w kg. tkanki tłuszczowej i zatrzymanej wody metabolicznej. Wizyta odbyła się po tygodniu stosowania diety więc Pani Joanna miała możliwość wyłapania błędów które popełniłam w trakcie tego tygodnia. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. Cena to tylko 150zł za pakiet miesięcznej opieki tj. 4 wizyty i dieta. Więcej informacji na temat Pani Joanny na
www.dieta-system.pl

Mam odmienne zdanie na temat pracy i uprzejmości Pani dietetyk Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie jakby pracowała za karę W ogłoszeniu pierwsza wizyta miała być gratis a ja zapłaciłam więcej niż w przedstawianym cenniku bo podobno moje dziecko nie lubi papryki i Pani dietetyk musiała się bardzo napracować.Po zapoznaniu się z zalecaną dietą ponoć indywidualną i pracochłonną dla 12 letniej dziewczynki napisane było nie wolno spożywać napojów alkocholowych i bezalkocholowych nie powinna spożywać makaronów a w diecie przepis na makaron z tuńczykiem.Po komsultacji z koleżanką która również poszła tam z dzieckiem miałyśmy identyczną dietę.Nie polecam wyrzucone pieniądze w błoto dieta do luftu i jeszcze nieprzyjemna Pani dietetyk .

Korzystam z usług pani Joanny od kwietnia 2013r. Schudłam kilkanaście kilogramów, po diecie odchudzającej przeszłam na stabilizacyjną i mam nadzieję ruszyć dalej z odchudzaniem. Pani Joanna pytała o ulubione potrawy, tryb życia, ruch itp. i ułożyła dietę. Nigdy nie myślałam, że potrawy dietetyczne mogą być tak smaczne i proste w przygotowaniu. Badania laboratoryjne zrobione kilka miesięcy temu potwierdzają skuteczność diety. Wizyty odbywają się raz w tygodniu i jest to bardzo motywujące. Pani Joanna jest miłą i kompetentną osobą, bardzo polecam jej usługi.

Korzystam z diety Pani Joanny 3 miesiąc,dzięki której ubyło mi już 10kg. Posiłki są pyszne, proste i szybkie w przygotowaniu.Nie tylko pozbyłam się zbędnych kilogramów,ale również problemów z cerą i złym samopoczuciem. To również zastrzyk energii, który dodaje jeszcze większej motywacji.Jestem zachwycona rezultatami. Gorąco namawiam wszystkich,którzy marzą o idealnej sylwetce i mogą nadal zajadać się pysznym jedzeniem.

10kg mniej w 3 m-ce czyż może być lepsza rekomendacja ? Dietka skomponowana na lekkich i prostych produktach, a przyprawiona motywacją z odrobiną silnej woli z pewnością przyniesie pożądane efekty. Zachęcam do korzystania ze wsparcia p. Joanny, która bardzo skutecznie studziła moje propozycje "udoskonalania" diety :) za co jestem wdzięczna, bo praca nie poszła na marne.

Korzystam z usług Pani Joanny i z zadowoleniem musze przyznać, że dieta daje pożądane efekty. Poza tym jest bardzo miłą osobą i ma fajne podejście do klienta :) Dlatego serdecznie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani dietetyk.Bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu, a zalecona dieta okazała się strzałem w dziesiątkę.Schudłam i czuję się świetnie.Serdecznie polecam i życzę powodzenia. Małgorzata z Lubonia

Małgorzata z Lubonia

Podzielam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Dietetyk. Jest profesjonalna, skuteczna i sympatyczna. Schudłam w ciągu dwóch miesięcy 9 kg. Gorąco polecam.

Miła osoba, godna czasu i pieniędzy. Pomoże z otyłością, wychodzimy z poradni z uśmiechem i dobrym samopoczuciem. Gorąco polecam ;)

Bardzo dobry, miły, polecam również stronę na facebook są tam zamieszczane ciekawe informacje o zdrowym stylu odżywiania https://www.facebook.com/PoradniaDietetycznaDietaSystem