lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Okulista

Mogę śmiało polecić panią doktor innym pacjentom.Bardzo wnikliwie zbiera dane o dolegliwościach i dokładnie przeprowadza badanie oczu. Żaden okulista nie poświęcił mi tyle czasu. Leczenie okazało się skuteczne. Jeśli kiedyś jeszcze dolegliwości powrócą,to wiem gdzie się udać.

Bylam dziś na konsultacji u Pani Doktor Ćwioro-Mulak , Pani dr ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pierwszy raz spotkałam lekarza ktory tak dobrze wszystko tłumaczy i potrafi wysłuchać. Bardzo polecam Panią Jolantę. Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i okulisty. Pani doktor w sposób jasny i szczegółowy wyjaśniła mi przyczynę moich problemów z oczami i zaproponowała proste leczenie. Przy czym najpierw uważnie mnie wysłuchała. Szczerze polecam :)

Rzeczowy i konkretny specjalista znający się na swojej pracy. Bardzo fajne podejście do ludzi. W czasie wizyty w Medixie poświęciła mi całą uwagę i czas. Jestem bardzo zadowolona. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.

Doktor Ćwioro-Mulak to wspaniały człowiek i lekarz. Podejście do pacjenta wzorowe,konkretna,zdecydowana,polecam tego lekarza, nie ma co tracić czasu i pieniędzy na poszukiwanie innego okulisty..........ten lekarz jest bardzo dobry w tym co robi.

Lekarz rzeczowy i konkretny. Wytłumaczył w czym problem,, odpowiadała na zadane pytania bez problemu. Polecam zdecydowanie tego okulistę i w razie potrzeby w przyszłości również skorzystam z usług pani doktor :)

Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Ludzki empatyczny,cierpliwy z dużą wiedzą.........Pani Jolanta szczegółowo objaśnia problem oraz dokładnie objaśnia sposób leczenia . Polecam.

Profesjonalizm z jakim sie spotkalem zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie.Szczerze polecam dr Ćwioro-Mulak.

Okulista, który naprawdę zauważa cierpiącego pacjenta, indywidualne podejście do chorego, prawdziwe zainteresowanie. Do tego świetny fachowiec z wielką wiedzą, dziękuje Pani Jolanto

Rzetelna i profesjonalna okulistka, do tego bardzo sympatyczna. Jestem jej pacjentka os kilku lat i moge polecic Pania doktor z czystym sumieniem.