lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Okulista

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Wspaniały fachowiec, z niesamowitą wiedzą, do tego niezwykle miła. Bardzo dokładnie i jasno potrafi wszystko wytłumaczyć. Pani doktor zdiagnozowała u mnie anomalię nerwu wzrokowego, której nikt nie zauważył i potraktowała ją bardzo poważnie, dzięki czemu udało się szybko znaleźć przyczynę.

Profesjonalny zakres usług w przystępnych cenach , bardzo miła okulistka . Jestem bardzo zadowolona że znalazłam taki gabinet . Bardzo gorąco polecam i pozdrawiam !!!

Jestem bardzo zadowolona! Regularnie, od paru lat chodzę do Pani Doktor Ćwioro-Mulak . Zawsze wszystko opowie zanim coś zrobi żebym się nie wystraszyła ;)

dobrych i kompetentnych specjalistów trzeba reklamować, gdybyż mając aż tak wielu pacjentów, nie mają czasu reklamować się sami. Polecam i będę reklamował Panią doktor Ćwioro

Rewelacyjny specjalista zarówno w chorobach oczu jak i doborze szkieł okularowych. Serdeczna , tworząca komfortową atmosferę w gabinecie. Urzekła mnie fachowością, kompetencją i humorem. Polecam!!!

Świetny lekarka. Dokładna, cierpliwa, zainteresowana pacjentem. Skuteczna. Ludzie leczą się u Pani Mulak od lat. Trudno sobie wyobrazić lepszego okulistę w Medixie.

Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom, jest konkretna, ma wiedzę, bardzo dobry lekarz, umie wytłumaczyć co i jak, jeździ do niej dużo pacjentów.

Bardzo dobry kontakt z kompetentnym i bardzo miłym okulistą. Fachowa obsługa i doradztwo. Szczerze polecam tego okulistę i na pewno jeszcze kiedyś wrócę.

U pani doktor w gabinecie na Hirszfelda wyczuwa się spokój, zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa. Nie ma wrażenia pośpiechu. Badanie kompleksowe. Polecam szczególnie.

Polecam tego okulistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zainteresowała się historią mojej choroby. Oczywiście podczas wizyty sumiennie i profesjonalnie bada .