lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Najlepszy okulista jakiego poznałem, a było ich już wielu. Prawdziwa okulistka i lekarz z powołania, życzliwa, konkretna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zalecone kropelki i maść na potwornie swędzące oczy przyniosły ulgę już po jednym dniu leczenia. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry specjalista. Leczę u Pani doktor jaskrę. Bardzo sympatyczna, kontaktowa i cierpliwa. Na pewno nie zmienię Pani doktor na innego lekarza okulistę. Pozdrawiam !!!.......

Pani Doktor to wyjątkowo profesjonalna osoba. Zawdzięczam jej to , że kiedy miałem zaćmę potrafiła mi pomóc i dziś widzę bardzo wyraźnie. - Krzysztof M.

Lekarz okulista o bardzo profesjonalnym i dobrym doświadczeniu w diagnozowaniu chorób oczu. POLECAM !!!!..

Panią doktor Jolantę Ćwioro-Mulak polecił mi kolega z pracy , skusiłam się na wizytę ponieważ mam blisko i chyba już nie będę szukać innego okulisty :) W gabinecie panuje bardzo sympatyczna atmosfera, doktor dużo tłumaczyła w trakcie badania. Na spokojnie, wyczerpująco odpowiadała na nurtujące mnie pytania. Wizytę odbyłam we Wrocławiu na Hirszfelda 17 w przychodni Medix - bardzo czystej, kameralnej i przyjaznej dla pacjenta !

bardzo profesjonalny, a przy tym sympatyczny lekarz :) bardzo cenię sobie wiedzę Pani doktor. naprawdę zna się na swoim fachu!! Szybka diagnoza !!!

Jak najbardziej OK. Nic dodać, nic ująć. Pani doktor Ćwioro-Mulak to bardzo dobry specjalista. Z czystym sumieniem polecam.

Personel na naprawdę wysokim poziomie. Lekarka szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Wszystkie badania wykonywane na miejscu w bardzo szybkim czasie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko na najwyższym poziomie, serdecznie polecam, przyjazna atmosfera, dr Ćwioro bardzo miła.

Rewelacyjny fachowiec i diagnosta jakich mało we Wrocławiu. Wspaniały okulista i oddany lekarz. Jest bardzo konkretna i rzeczowa. Na wizycie nie stresowałam się, miło ze mną rozmawiała. Wyszłam bardzo zadowolona i podniesiona na duchu !!!