lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Okulista jest dobry i godny polecenia. Zbadała moje oczy i podała poprawną diagnozę. Dr. Jolanta jest wspaniałym lekarzem - krótko zwięźle i na temat.

Bardzo sympatyczna lekarka, wizyta przebiegła bardzo sprawnie, pani doktor szczegółowo zbadała moje oczy i zaleciła zmianę okularów na mocniejsze. Jestem zadowolony z wizyty.- Zbyszek

Pani doktor Ćwioro-Mulak z Kliniki MEDIX to świetny specjalista, bardzo starannie bada i udziela fachowych porad. Polecam !

Uwielbiam Panią JOLANTĘ ;) To niesamowita kobieta, jest dobra w tym co robi ;) Wszystko idzie gładko, wzrok mi się poprawia :)

Byłam u Doktor Ćwioro-Mulak w Medixie kilka razy i zawsze jest bardzo miła z poczuciem humoru :) z leczenia jestem bardzo zadowolona.

Jest bardzo sympatyczna i uprzejma podczas wizyty, wyleczyła mnie szybko z infekcji zapalenia spojówek. bardzo przyjemnie się z Nią rozmawia !!!!!

Po wizycie mogę powiedzieć tylko same superlatywy - rzeczowość, efektywność, staranna fachowość - kłaniam się pani dr z pozdrowieniami - Michał - pacjent

Piszę tą opinię w imieniu mojej babci ale też całej naszej rodziny, która jest pani doktor bardzo wdzięczna za leczenie oczu babci. Dr jest b. cierpliwa, wie jak rozmawiać ze starszymi osobami. Bardzo bardzo polecam

Podczas wizyty pani doktor przeprowadziła wszystkie potrzebne badania w tym ciśnienie gałki ocznej , potem pomogła dobrać oprawki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam!!

Bardzo dobry okulista, leczę się u Pani Doktor od roku - polecam tego lekarza jest świetnym fachowcem