lek. dent. Jolanta Dorska

Jestem bardzo zadowolona. Byłam u Pani Dr dwa razy. Na dzień dzisiejszy to wystarczyło by pozbyć się problemu z dziąsłami. Wcześniejsza lekarka nie umiała mi pomóc. Polecam w 100%. Cena dośc wysoka, ale naprawdę za pozbycie się problemu WARTO!!!

Bardzo drogie wizyty za usuniecie kamienia nazębnego 120 złotych to przesada Bardzo miła dopytuje doradza ale ma mniemanie wysokie o sobie

Bardzo niesympatyczna osoba odradzam wszystkim.Wzięła od mojej mamy 120zł i Usunęła jej kamień chociaz ona przyjechała do niej z czym innym.nie polecam jej nnikomu!!!!