lekarz Jolanta Dziedzic

Pulmonolog, Pediatra

Calkowicie zgadzam się z przedmówca. Pani doktor kompletnie wypalona zawodowo, zupełnie niekompetentna. Nie potrafi, a raczej nie chce nawiązać kontaktu z małym pacjentem, ani jego rodzicem. Odnosi się z wyzszoscia i ironią, ma się wrażenie że powinno się ja przepraszać za swoją obecność w gabinecie. Jej diagnozy, opinie, kompletnie nie budzą zaufania. Córka( 8 m-cy) trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, choć 2h wcześniej p.doktor twierdziła, że kaszel mija i jest niegroźny, a gorączka dochodząca do 40' nie stanowi większego powodu do zmartwień. Nie polecam, wizyta u tej pani to niepotrzebny stres dla dziecka, jak i rodzica.

Serdecznie nie polecam Pani Doktor Dziedzic. Jest lekarzem niekompetentnym z zerowym podejściem do dzieci. Z łaską albo w ogóle nie odpowiada na zadane pytania. Mam wrażenie, że Pani Doktor ma dużą potrzebę dowartościowania się kosztem małych pacjentów i ich rodziców. Niestety aby umieścić swoją opinię musiałam w ocenach wybrać przynajmniej po jednej gwiazdce. Tak naprawdę moja ocena dla tej Pani jest zerowa!