Jolanta Gębska

3,7
3,7

Polecam, zdecydownaie polecam! Kompetentna lekarka, oddana pacjentą, jedena lekarka w kielcach która potrafi zrobić porzadną korone czy implanta w rozsadnych cenach. Stosuje nowoczesne metody OZON REWELACJA! Negatywne opnie ktore przeczytalem to zazdrosc lub wlasne zaniedbania. Na jednej wizycje nie da sie wyleczyc zaniedban wieloletnich. POLECAM

Polecam, zdecydownaie polecam!

Zamówiłem w tym gabinecie koronę pełnoceramiczną, teraz mam uśmiech jak gwiazda filmowa. "życie jest za krótkie by pić tanie wino" Przy okazji pozdrawiam cały sympatyczny personel gabinetu

Super dentysta! Najlepsza w Kielcach, bez wahania można Ją polecić każdemu. Zna się na tym co robi i ma bardzo noweczesny sprzęt POLEAM!!!

Rewelacyjna dentystka, nie wiem czy jest w Kielcach ktoś lepszy.

Rewelacyjna dentystka, nie wiem czy jest w Kielcach ktoś lepszy.

Punktualnośc Pani doktor pozostawia bardzo wiele do życzenia. Umówiony pacjent na daną godz czeka nawet 2 godz . I to na nfz jak i prywatnie. P. Jola kompletnie nie szanuje czasu innych ludzi.Pod jaj gabinetem wiecznie są tłumy. Po wejściu często czeka się aż Pani dr załatwi spr. przez tel.Zęby są leczone słabo. Plomby nie są trwałe. Ludzie często przychodzą do poprawki. Słyszę jak pacjenci skarżą się że im zepsuła zęba, doprowadziła do lecz. kanałowego...

Tłum w poczekalni, Tak jest odkąd się tam leczę czyli od 1995r.Obsługa średnio przyjemna, bo tłum, przepychanki, awantury między pacjentami. Ale napeawdę, warto poczekać. Najlepiej jakby panią Jolę sklonować gdzieś mniędzy 2X a 4X:)