Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka

Internista, Pulmonolog

LECZE SIĘ U DR KASPERKIEWICZ OD NIEDAWNA I JESTEM ZADOWOLONY. TRAFIŁEM DO TEJ LEKARKI DZIĘKU MOJEMU KOLEDZE KTÓRY JEST JEJ PACJENTEM OD WIELU LAT. WIEMŻE LECZY OD BARDZO DAWNA I ZNA SIĘ DOSKONALE NA RZECZY. MOŻNA JĄ O WSZYSTKO ZAPYTAĆ I POROZMAWIAĆ O POSTEPACH LECZENIA. BARDZO MI SIĘ PODOBA ŻE MOGLEM NA MIEJSCU MIEĆ WYKONANE RTG.

Bardzo dobry lekarz, poswieca tyle czasu ile problem tego wymaga, wyjasnia wszelkie niejasnosci, sympatyczna,konkretna, polecam

Świetny lekarz, jak najbardziej polecam :)) Konkretna i miła, moja siostra miała problemy zdrowotne i Pani dr jej pomogła elegancko. Dobrze, że siostra do niej trafiła!! bo długo męczyła się z problemem.

Witam Doktor Jolanta Kasperkiewicz jest moim lekarzem już od paru lat, ostatnio byłam u niej na wizycie kontrolnej. Jest moim lekarzem, z którego jestem bardzo zadowolona. Jak zawsze udzieliła mi pełnych i rzetelnych informacji związanych z moim stanem zdrowia. Słyszałam jak rozmawiali o niej pacjenci, również wypowiadali się o dr Kasperkiewicz w samych superlatywach. Pozdrawiam Małgorzata

Ja też wiele zawdzięczam Pani Doktor. Jest wspaniała. Potrafi uspokoić i rozwiać moje obawy związane z postępowaniem choroby zawodowej. Polecam -Ewelina

Słuchajcie ! Jeśli ktoś z Was szuka dobrego pulmonologa to właśnie znaleźliście :)))))) i nie ma się co zastanawiać nad innymi. Ja byłam , sprawdziłam , polecam !!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani doktor. Nie mogę powiedzieć złego słowa na jej temat. Gabinet jest przyjemny i nowoczesny. Na pewno warto skorzystać z pomocy tej lekarki w chwili złego samopoczucia.

Leczy całą moją rodzine , moge z czystym sumieniem każdemu Panią Doktor Kasperkiewicz polecic !! S. Kasia

Bardzo polecam dr Kasperkiewicz, fachowa, rzeczowa, profesjonalna. Inni lekarze metodą prób próbowali coś wymyślić co mi dolega a doktor Kasperkiewicz od razu postawiła trafną diagnozę. Polecam

wlasciwa diagnoza, skuteczne leczenie i bardzo profesjonalne podejscie do pracy. Polecam:))))))))))))))