Nie polecam!!! Bardzo nie miła, totalny brak podejscia do pacjenta. Do lekarza sie idzie po pomoc,a dr Kosta wyzwała mnie od symulantów. Idąc do lekarza raz na rok i to jak naprawde sie zle czuje, wiedzac sama po sobie ze zawsze w tym stanie mam antybiotyk,goraczka minela po paracetamolu, pani doktor w prawdzie przepisala spray do gardla, ale wyzwala mnie od symulantów. Naprawde nie polecam....napewno do niej nie wrócę. Zachowuje sie tak jak by za karę tam byla, taka starucha to niech w domu siedzi. Przykro ze w dzisiejszych czasach gdzie wiekszosc przychodni jest prywatna jest takie podejscie do pacjenta!!!!!

Proponuje omijać tą lekarkę z daleka.Zły dobór lekarstw,zła diagnoza.Jest nie sympatyczna,nie słucha pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy