lekarz Jolanta Kuczyńska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Znakomity lekarz i dobry człowiek.Dzięki niej, pomimo poważnej choroby nie straciłem rodziny ,pracuję,uczę się cieszyć życiem.

Tłum na korytarzu, wzorowa postawa wobec pacjenta,profesjonalizm potwierdzony przez kierujących do pani doktor lekarzy.

najlepszy z psychiatrów,byłam wcześniej u wielu ale dopiero ona udzieliła mi fachowej pomocy,polecam

Jest bardzo wnikliwym, troskliwym lekarzem.Dzięki niej mogę pracować i funkcjonować wśród swoich bliskich.Nawet dla osób z marginesu społecznego, których niejednokrotnie widuję pod gabinetem,wykazuje szacunek i zrozumienie. Podziwiam ją i dziękuję, że jest z nami.

i dziękuję, że jest z nami.

Świetny specjalista,człowiek wysokiej kultury,maksymalnie zaangażowana w pomoc pacjentowi mimo niewysokiego kosztu wizyty

Poświęciła mi dużo czasu i troski,przywróciła chęć do życia i wiarę w siebie.Gorąco polecam

bardzo dobry lekarz,znakomite podejście do pacjenta bardzo miła,naprawdę polecam.

Wspniały lekrz troskliwy ,cierpliwy. Polecam!

Wspniały lekrz troskliwy ,cierpliwy. Polecam!