Dr Magnuszewska już przyjmuje!! Jest to jedyny fachowy lekarz w Częstochowie. Nie umiem opisać dość odpowiednio ale byłam u kilku lekarzy a tylko Ona potrafiła mi pomóc. Każdy leciał po łebkach by tylko odbebnić pacjęta, skasować forse i przepisać to co się standardowo daje. Tylko ona zrobiła odpowiedni wywiad, nie zbagatelizowała tego co mówię i podjęła odpowiednie leczenie, po przeprowadzeniu oczywiście odpowiednich badań. Dzięki niej mam dziecko!!! Oprócz tego, że jest mądrym i kompetentnym lekarzem ma w sobie dużo empatii, która na pewno pozwala czuć się "bezpiecznie" pod jej prowadzeniem. ...

Dr Magnuszewska już przyjmuje!!
Oprócz tego, że jest mądrym i kompetentnym lekarzem ma w sobie dużo empatii, która na pewno pozwala czuć się "bezpiecznie" pod jej prowadzeniem. Cenię sobie również, że poświęca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni 10 min w szybkim tempie by następną pacjentkę odhaczyć. Widać, że jest lekarzem z powołania i przede wszystkim zależy jej na dobru pacjenta.
Dużo osob narzeka, że brak z nią kontaktu tel. ale z drugiej strony jakby miała czały czas odbierać kom. to nie miała by kiedy przyjmować osób i pracować. Mimo wszystko uważam, że warto dzwonić do skutku lub wysłać smsa.

Już od kilku lat jestem pacjentką dr. Magnuszewskiej. Jest bardzo dobrym i profesjonalnym lekarzem. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, udziela bardzo wyczerpujących informacji, jest szczegółowa i "pedantyczna"- w dobrym znaczeniu tego słowa- w tym co robi dlatego można jej zaufać w 100%. Nie podejmuje żadnego leczenia bez właściwych badań. Moje koleżanki też do niej chodzą i dzięki niej już 2. które miały problem z zajście w ciąże są matkami. Bardzo polecam ją jako lekarza. Jeszcze nie spotkałam się ze złą opinią od znajomych osób,które do niej chodzą ani od tych które tam trafiły z polecenia.

Dla tej pani doktór skala oceny jest za mała!!!jest człowiekiem z podejściem,nie traktuje swoich pacjentek szablonowo,rozmawiając z nią ma się uczucie jakby to była dobra znajoma super lekarz polecam serdecznie na pewno się nie zawiedziecie

W pełni kompetentna i profesjonalna. Ciężko się dodzwonić i umówić na wizytę, ponieważ podczas badania nie odbiera telefonu, a to świadczy o tym jak bardzo jest zajęta i jak dużo ma pacjentek.

Chciałabym iść na wizytę do tej pani doktor.Bardzo proszę o jakiś telefon do p.dr albo napiszcie gdzie przyjmuje bo przy ul. Krakowskiej nieczynne do odwołania.Proszę napiszcie coś.

Czy pani dr juz przyjmuje na krakowskiej? Nie bylam u ginekologa sporo czasu wiec sie wszystkim stresuje. Zapisuje sie na wizyte dzwoniac do niej na nr? I czy pani dr umawia na konkretna godzine i od razu sie wchodzi czy trzeba czekac?

WSPANIAŁA kobieta jako lekarz!!! Jest bardzo kompetentna, pomocna i uprzejma. Poświęca dużo czasu dla pacjenta ( u mnie 50 min), wykonuje przy tym dokładne badania, tłumaczy wszystko. Wzbudza zaufanie. NPARAWDĘ POLECAM GORĄCO!!!

Bardzo miła sympatyczna i wzbudzająca zaufanie Pani Doktor. Na wizycie płatnej 100zł podchodzi do pacjentki kompetentnie. Robi usg, bada piersi. Rozmawia i tłumaczy wszystko. Polecam i chodzę do niej z "przyjemnościa" i bez strachu.

Jestem pacjentkom już 15 lat. Ostatnio miałam problemy i znowu poszłam do p. Magnuszeskiej. Po operacji mimo że nie miała dyżuru przyszła do mnie zobaczyć jak się czuję. Mam dzięki niej dwoje dzieci.

byłam u pani doktor po poronieniu zleciła mi odpowiednie badania wytłumaczyła jakie mogą być powody poronienia i przekazała wiele ważnych informacji jak dalej postępować aby sytuacja się nie powtórzyła czego nie zrobił lekarz do którego chodziłam wcześniej jet bardzo miła i otwarta polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12