lekarz Jolanta Magnuszewska

Bardzo dobry lekarz, miła osoba, wzbudza zaufanie, poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Jest lekarzem godnym polecenia.

Polecam. Jedyny minus to trudności w dodzwonieniu się.

Polecam. Jedyny minus to trudności w dodzwonieniu się.

wspaniala pani doktor pomogla mi przy pierwszym porodzie i podtrzymywala mnie na duchu przez cala druga ciaze kiedy sie okazalo ze jest zagrozona.tylko ciezko jest sie do niej dodzwonic ;))

Angażuje się w problemy pacjenta, satysfakcjonująco udziela odpowiedzi, wzbudza zaufanie, jest kompetentna i bardzo miła.

byłam u pani doktor po poronieniu zleciła mi odpowiednie badania wytłumaczyła jakie mogą być powody poronienia i przekazała wiele ważnych informacji jak dalej postępować aby sytuacja się nie powtórzyła czego nie zrobił lekarz do którego chodziłam wcześniej jet bardzo miła i otwarta polecam

A ja nie poleciłabym tej Pani Dr. Przepisuje leki nie badając ;/

A ja nie poleciłabym tej Pani Dr. Przepisuje leki nie badając ;/

Pani Jola prowadzila ciaze mojej zony teraz jestesmy szczesliwymi rodzicami mamy zdrowego i slicznego synusia goraco polecam bylem przy kazdej wizycie w gabinecie z zona i przy porodzie pani Jola zawsze szczeze i wyczerpujaco odpowiadala na pytania zony i moje.

Witam. Pani Jola jest moim pierwszym ginekologiem. Bałam się pierwszej wizyty i spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie. Profesjonalne podejście i sympatyczna osoba. Polecam w 100%

wspaniała pani doktor!prowadziła moje dwie ciąże(nawet terminy porodów zgadzały się co do dnia ;-)).otwarta,szczera,pełna ciepła i spokoju.polecam!!!

Zdecydowanie polecam panią doktor Magnuszewską. Bardzo miła, sympatyczna pani, fachowo podchodzi do pacjentki, wizyta u niej nie jest krępująca.