lekarz Jolanta Marciniak

Laryngolog

Przemiła, kompetentna. Polecam serdecznie... Wspaniała lekarka, zna się na swojej pracy, tłumaczy chorobę dokładnie sposób leczenia i to co najważniejsze pomaga!!!! świetne podejście do dzieci nawet tych maluchów które się boją. Po zabiegu wycięcia migdałka pani doktor mówi że można dzwonić nawet w nocy w razie gdyby coś się działo... Nie przepisuje leków w ciemno najpierw robi wymazy i inne dodatkowe badania... NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO MIAŁAM OKAZJĘ SPOTKAĆ.

Miałem wciąż uciążliwy kaszel, odwiedziłem wielu laryngologów mówili mi, że zatoki, dawali leki ale nie przechodziło, trafiłem do Pani doktor przeanalizowała mój przypadek zbadała dokładnie i przepisała leki, które pomogły. Po tygodniowej terapia zauważyłem, że powoli kaszel zanika. Polecam wszystkim tego lekarza, naprawdę warto