dr n. med. Jolanta Maruszewska

3,5
3,6

To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna w życiu. Jako 18latka byłam bardzo przejęta I wystraszona, oczekiwałam ciepłego podejścia. W zamian za to dostałam całe mnóstwo nie miłych komentarzy Kiedy odpowiedziałam na pytanie o podjęciu współżycia. Pani doktor zdiagnozowala ogromną nadzerke w macicy strasząc mnie rakiem. Efekt końcowy był taki, że wysZłam z gabinetu zaplakana, strasznie się trzęsąc. Jak się okazało nadzerka wcale nie była ogromna A tym bardziej nie groziła rakiem...ODRADZAM

pani doktor leczyła mnie około roku. przy zmianie lekarza okazało się, że miałam nieleczone endometrium a wyniki wycięcia szyjki macicy wcale nie są takie złe. Mimo prośby po operacji nie zrobiła mi cytologii ("zrobimy cytologie na wiosnę" czyli -9 miesięcy po zabiegu) gdzie jest zalecane co pól roku przez 2 lata. nie miła. nie polecam

Bardzo uprzejma Pani, szczegolowo tlumaczy procedure leczenia, poswieca duzo czasu dla pacjentow :)

Przy pierwszym spotkaniu Pani Doktor wydaje się być osobą miłą i kompetentną. Przy kolejnej wizycie zaniepokoił mnie fakt, że po pierwsze lekarka odradzała mi lek, który wcześniej sama mi zaproponowała. Po drugie nie pamiętała i nie miała nigdzie zanotowane dlaczego mi go wcześniej zaproponowała. Trochę dziwne.

Byłam na badaniach u Pani dr nauk med.Jolanty Maruszewskiej i tak jak stwierdziłam przed laty po badaniu - tak nadal uważam że jest bardzo sympatyczna,miła ,bardzo delikatna i ma doskonałe podejście do pacjentek.Jest bardzo konkretna i można uzyskać od Pani doktor bardzo szczegółowe informacje dot schorzenia i leczenia z tym związanego.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z głębi serca polecam Panią doktor:)

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny dba o zdrowie pacjenta:) i przede wszystkim skutecznie leczy

100 % kompetencji! Nikomu innemu nie powierzyłabym prowadzenia mojej ciąży.

100 % kompetencji! Nikomu innemu nie powierzyłabym prowadzenia mojej ciąży.

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Jest rewelacyjna w swojej profesji. Polecam.