lekarz Jolanta Niścigorska-Olsen

1,8
1,8

Leczony byłem dwukrotnie na oddziale zakaźnym Pełen profesjonalizm fachowość dbanie o pacjenta Osoba o miłej kulturze osobistej Polecam

Leczony byłem dwukrotnie na oddziale zakaźnym
Pełen profesjonalizm fachowość dbanie o pacjenta
Osoba o miłej kulturze osobistej
Polecam

Prawdziwy lekarz z powołania Leczenie według wyników na boleriozę Osoba o nienagannej kulturze osobistej miła i przyjemna w rozmowie z pacjentem rzeczowa Jedyny lekarz który potraktował mnie poważnie z szacunkiem. Polecam Krzysztof W

Prawdziwy lekarz z powołania
Leczenie według wyników na boleriozę
Jedyny lekarz który potraktował mnie poważnie z szacunkiem.
Polecam Krzysztof W

Pani doktor jest niezwykle arogancka w kontakcie z pacjentem, nie informuje na bierząco o podejrzeniach, wynikach, ani podjętym leczeniu, zaś na wszelkie pytania o stan zdrowia reaguje nerwowo. Nie słucha pacjenta, zaś sam proces leczenia opiera na poszlakach, wbrew wynikom.

Potwierdzam opinie poprzednika ...wizyta na izbie przyjęć z łaską a w poradni szczyt chamstwa!!! Wielu lekarzy w życiu spotkałam nie poważnych ,sama pracuję również w służbie zdrowia ale to co ta Pani wyprawia to w głowie się nie mieści!!! Powinna już dawno być na emeryturze chociaż jak dla mnie najlepsze miejsce to odział psychiatryczny gdzie sama każdego wysyła jeśli nie umie zdiagnozować jego choroby.Skandal do potęgi!

Potwierdzam opinie poprzednika

Jeżeli jesteś chory/a na boreliozę ta Pani na pewno Cie nie wyleczy. Przytoczę jej słynne powiedzonko " od boreliozy się nie umiera " Wszystkie badania w kierunku bb pozytywne, do tego szereg klasycznych objawów - i co? Nic. Pani dr. zrobi wszystko abyś uwierzył/a, że to nie bb. A najlepiej abyś udał/a sie do psychiatry. W tej chwili leczę się prywatnie, szkoda tylko, że straciłem tak cenny i ważny w tej chorobie czas na przepychanki ze Szczecińskimi zakaźnikami.