lek. stom. Jolanta Ponikowska

Najlepszy stomatolog pod sloncem. Szukam jakiegos kontaktu z pania doktor jakby ktos mial jakis napiar to bardzo proszę.

Polecam Panią doktor Jolantę Ponikowską. Za każdym razem jestem pod wrażeniem wyleczenia moich zębów, bo leczenie moich zębów jest bardzo wymagające i trudne, wymaga ogrom pracy. Podczas każdej wizyty stomatologicznej spotkałam się z wielkim zrozumieniem i dobrym rozwiązaniem każdego mojego trudnego problemu. Leczenie na najwyższym poziomie. Teraz to jedyna lekarz do której mam zaufanie.

Polecam !!! Super fachowiec. Dentysta z bardzo dobrym podejściem do pacjentów. Czy wiadomo gdzie aktualnie przyjmuje Pani Jolanta Ponikowska ?

Polecam !!! Super fachowiec. Dentysta z bardzo dobrym podejściem do pacjentów.
Czy wiadomo gdzie aktualnie przyjmuje Pani Jolanta Ponikowska ?

Najlepszy stomatolog ever. ☺️ Profesjonalnie, empatycznie, porządnie wykonane każde zadanie. Jestem zachwycona i pojechałabym na wizytę na drugi koniec Polski. ☺️ Z serca polecam bardzo. ☺️

Z serca polecam bardzo. ☺️

Najlepsza Pani dentystka u jakiej w zyciu bylem. Goraco polecam bo lepszej w Warszawie nie znajdziecie:) pozdrawiam

Cudowna Pani stomatolog!!!!!!! Delikatna, nie bałem sie fotela pierwszy raz w życiu!!!Wspaniały Człowiek, rozumiejący tchórzliwego pacjenta.Mogłaby oswoić najdziksze zwierzę:)))) Cudowny kontakt, całkowite poczucie bezpieczeństwa.Brak mi słów,bo wszystkie za małe,żeby wyrazić wdzięczność!!!!!Cudowna Osoba!!!!!