Pan "doktor"nie ma za grosz empatii. Zostałam skierowana przez lekarza rodzinnego na konsultacje do szpitala KOPERNIKA.Niestety zostałam zapisana do dr Howańca. Pan"doktor"swoją opinię przekazał w oschły sposób, właściwie bez jakiejkolwiek porady i chyba wstydził się swojej diagnozy bo nie chciał mi dać "karteczki" dla lekarza kierującego. Było to dla mojej Pani doktor dziwne i niezrozumiałe. Nadmieniam ,że na wizytę która nic nie wniosła musiałam "trochę"poczekać

Zgadzam się z poprzednią opinią. Byłam potraktowana przez p. doktora bardzo obcesowo. Dosyć że nie pomógł to na dodatek przepadło mi to skierowanie i niepotrzebnie straciłam czas. Teraz otrzymałam nowe skierowanie i znowu muszę czekać na nowy termin. Napewno nie pójdę do dr Howańca!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź