lekarz Józef Korta

Ortopeda, Traumatolog

3,6
3,7
3,6

Super fachowiec, uprzejmy, wytłumaczy dokładnie co się dzieje. Co tu dużo pisać, najlepszy specjalista w Świdnicy.

Wspaniały fachowiec dostępny , Życzliwy i zawsze pomocny. Zawsze ma czas dla pacjenta i tłumaczy w języku bardzo zrozumiałym dla zwykłego człowieka. Polecam !!!

Chcę podzielić się swoją opinią na temat pana doktora Józefa Korty .Pan Doktor miły potrafi pacjenta przygotować do zabiegu operacyjnego wyrozumiały .Operacja przebiegła bardzo dobrze ,a pan doktor ma złote ręce .Polecam z całą świadomością pana doktora Józefa Kortę .Moja opinia jest na 6 z plusem .Kamińska Elżbieta .

Wspanialy lekarz, specjalista z prawdziwego zdarzenia, czytajac negatywne opinie nie chce mi sie wierzyc iz mowimy o tym samym czlowieku. Kilka lat temu po wypadku trafilam "w rece" doktora Korty, mialam 98% uszkodzenia ciala min.kregoslup w 3 miejscach zlamany, nie dawali mi zadnych szans na chodzenie, pan doktor mnie poskladal, 8 miesiecy lezalam plackiem w lozku, poniewaz obecnie mieszkam daleko, do kontroli chodze juz gdzie indziej, i wszyscy ktorzy ogladaja moj wypis ze szpitala czy zdjecia rtg, dziwia sie jak to jest mozliwe, ze z tego wyszlam, kto mnie skladal, ze to jest chyba jakis cud. Nie wiem czy jest to prawda co tu ludzie pisza, ale wiem jedno kazdemu moze sie zdarzyc popelnic blad, kazdy ma prawo sie pomylic nawet najlepszy. Doktor Korta to lekarz z powolania, specjalista w swojej dziedzinie. Dziekuje za wszystko Panie Doktorze. M Masna

Napisze dokładnie co i jak wygląda w rzeczywistości jeśli chodzi o tego Pana . Dajcie mi tylko parę dni i wsystko trafi tu i tam jeśli będzie taka potrzeba . Na chwile obecną moja ocena wynosi 0 w skali 0-5 gdzie 5 to max .