lekarz Józef Korta

Ortopeda, Traumatolog

Wspanialy lekarz, specjalista z prawdziwego zdarzenia, czytajac negatywne opinie nie chce mi sie wierzyc iz mowimy o tym samym czlowieku. Kilka lat temu po wypadku trafilam "w rece" doktora Korty, mialam 98% uszkodzenia ciala min.kregoslup w 3 miejscach zlamany, nie dawali mi zadnych szans na chodzenie, pan doktor mnie poskladal, 8 miesiecy lezalam plackiem w lozku, poniewaz obecnie mieszkam daleko, do kontroli chodze juz gdzie indziej, i wszyscy ktorzy ogladaja moj wypis ze szpitala czy zdjecia rtg, dziwia sie jak to jest mozliwe, ze z tego wyszlam, kto mnie skladal, ze to jest chyba jakis cud. Nie wiem czy jest to prawda co tu ludzie pisza, ale wiem jedno kazdemu moze sie zdarzyc popelnic blad, kazdy ma prawo sie pomylic nawet najlepszy. Doktor Korta to lekarz z powolania, specjalista w swojej dziedzinie. Dziekuje za wszystko Panie Doktorze. M Masna

Chamski, bez podejścia do pacjenta. Typowy służbista bez jakiegokolwiek pierwiastka lekarskiego tzn. takiego, który ma na celu pomoc pacjentowi a nie go pogrążyc. Zarzucił mi, że się przewróciłam na lodzie, bo nie uważałam, a to że chodnika nikt nie posypał uznał za kłamstwo. Z tego co słyszałam z pierwszej ręki, operuje pacjentów na latawcu jak na taśmie produkcyjnej. Stanowczo nie polecam. Lepiej dopłacic i iśc tam gdzie lekarz ma zrozumienie i chęc niesiena pomocy

Świetny lekarz oby więcej takich. Kompleksowo zajął się moim problemem.

Świetny lekarz oby więcej takich. Kompleksowo zajął się moim problemem.

Po wypadku samochodowym dokonał złożenia złamanej nogi w jednym miejscu , nie dokonał oględzin całej nogi. Po trzech miesiącach odmówił pomocy. Potrzebna była operacja i naprawa dwóch złamań. Operowanego wcześniej i zbagatelizowanego. Noga po złamaniu leczona dwa lata/ nie można chodzić/ i l3czeniu nie ma końca. Lekarz - partacz.

lekarz zdecydowanie najbardziej przereklamowany

lekarz zdecydowanie najbardziej przereklamowany

Jest to jedyny lekarz który podszedł do mojej choroby poważnie wytłumaczył mi o co chodzi dał cenne porady. TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!!!

TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!!!

To nie specjalista to nieporozumienie!!!

To nie specjalista to nieporozumienie!!!

Jeden z lepszych lekarzy w Świdnicy godnych zaufania. Gdyby nie on i jeszcze paru ważnych lekarzy to nie było by rozwoju szpitala na skalę krajową. Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Kompetentny, uprzejmy, sympatyczny, wszystko wytłumaczył, przede wszystkim dobrze zoperował kolano w szpitalu w Świdnicy, aż chce się żyć po wizycie. ;]