dr Józef Krawczyk

2,5
2,4
2,6
2,5

Pan Doktor był bardzo nie uprzejmy. Generalnie wydawalo by sie ze naj wazniejsza powinna byc moja ciaza, a rozmowa wsumie skupiła sie na mojej nadwadze. Przykro mi ale nie tego sie spodziewałam. :(

Czytam te niepochlebne opinie na temat pana doktora i nie wierzę.Jestem jego pacjentką i nigdy nie zdarzył mi się być potraktowaną w jakiś zły sposób . Zawsze wszystko jasno wytłumaczy i odpowie na każde pytanie .Sam zaproponuje odpowiednie badania a przy tym jest miły i uprzejmy .Polecam pana doktora bo myślę że nie ma lepszego w Turku szczególnie jezeli chodzi o kompetencje i trafne diagnozy.

Przykro mi ze spotkałam kogoś takiego na swojej drodze. Z całą pewnością nie jest wyrozumiały i potrafi zrazić do siebie pacjętkę. P.S. Do pań które mają nadwage nie radzę iść do pana "DOKTORA"

Drogie panie....Odradzam...i jeszcze raz odradzam!!!

Drogie panie....Odradzam...i jeszcze raz odradzam!!!

Trafna diagnoza.Zdecydowane działanie.Mówi ile trzeba bez zbędnego kaznodziejstwa,które wprowadzałoby jedynie w stan kompletnego paraliżu intelektualnego.Polecam.DZIĘKUJĘ !

BRAK KOMPETENCJI.WIZYTA MAØO KONSTRUKTYWNA.

BRAK KOMPETENCJI.WIZYTA MAØO KONSTRUKTYWNA.

Mimo wielu problemów zdrowotnych, prowadził ciążę z wielką dbałością i wyczuciem, dziękuję Panu Doktorowi za wsparcie:)

Lekarz z powołania, miły, uprzejmy i zna się na tym co robi. Wszystko jasno tłumaczy, wizyta u niego jest przyjemnością, zero skrępowania. Oby więcej takich lekarzy!

Nie radze... Jeśli chcesz urodzić dziecko całe i zdrowe to na pewno do niego nie idz!!!!

Jestem zdruzgotana!!! śpieszył się, nie zdążyłam zapiąć spodni jak mnie wyprosił z gabinetu, i co najgorsze!! NIE ZAŁOŻYŁ RĘKAWICZEK DO BADANIA !!!!!! już nigdy do niego nie pójdę, i wam radzę to samo!!!