lek. dent. Józef Krupiński

Chirurg stomatolog

Jestem pod wrażeniem bardzo profesjonalny i dokładny.Prawdziwy lekarz z powołania.Polecam!

zdecydowanie polecam dr.Krupińskiego jest naprawdę super specjalistą jestem parę dni po usunięciu górnej ósemki jak usłyszałam że zęba musi usunąć chirurg szłam tam jak na skazanie okazało się że strach był na wyrost zabieg był krótki bez bolesny a lekarz naprawdę konkretny teraz trochę boli bo mam szwy ale się goi i to najważniejsze

Rewelacja!Dr Krupinski jest bardzo dobrym chirurgiem!I przemila Pani asystentka.Mimo ogromnego stresu z jakim zjawilam sie w gabinecie,po rozmowie wszystko minęło.super znieczulenie i ręka fachowca=zero jakiegokolwiek bólu!po szybkim i bezbolesnym usunieciu gornej ósemki wcale nie spuchłam,(jestem 1dzien po zabiegu)troszke rana boli,ale ponoc to normalne,mala dawka ibuprofenu i jest ok.Polecam wszystkim!

U tego lekarza moja niespełna 8-letnia córka miała podcinane wędzidełko. Idąc z nią na ten zabieg, a znając jej naturę byłam pełna obaw. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo pan doktor okazał się bardzo sympatyczny, swoim podejściem rozładował całkowicie stres. Był delikatny, a moja córka tak zachwycona lekarzem, że teraz chce u niego leczyć ząbki i pewnie był spełniła jej życzenie, gdyby nie fakt, że pan doktor jest chirurgiem, a nie stomatologiem dziecięcym.

Nie polecam. Nie mogę wypowiedzieć się na temat Jego zdolności, być może jest dobrym specjalistą tego nie wiem, nie mogłem się o tym przekonać gdyż pan dr mnie zbył. Miałem skierowanie na usunięcie korzenia, popatrzył stwierdził,że jest do usunięcia i tyle. Zaczął wmawiać mi,że powinienem iść do ortodonty i oczywiście dał namiary na "odpowiedniego" lekarza. Przyszedłem z konkretnym problemem a on byleby tylko nic nie robić wymyślił sobie problem,którego u mnie nie ma. Jeżeli ktoś ma ochotę chodzić od lekarza do lekarza,ma na to i czas i pieniądze to może ...

Jeżeli ktoś ma ochotę chodzić od lekarza do lekarza,ma na to i czas i pieniądze to może się tam udać,jeżeli ktoś chce szybko pozbyć się problemu to absolutnie nie tam

Usuwałam u doktora ósemkę. Zabieg trwał krótko, był bezbolesny i delikatny. Świetnie rozładowuję stres i emocje pacjenta. Po zabiegu prawie wogóle nie spuchłam. Doktor wymienił zalecenia do których mam się stosować, opisał dolegliwości jakie mogą się pojawiać rzeczowo i kompetentnie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała chirurga stomatologa to tylko dr Krupiński.

Wyjątkowo niesympatyczny, na fundusz zdrowia brutalny, pacjenci ostrzegają się wzajemnie przed kłopotami, które mieli ich znajomi po wizycie u tego specjalisty.

Lekarz, któremu się nie chce pracować. Krzyczy na pacjenta. Zachowuje się jakby był guru wszystkich lekarzy. Widząc ząb, który może sprawić trochę trudności przy wyrywaniu i musiał by się przy nim napracować odsyła do ortodonty. Ja podziękowałem za leczenie zanim się rozpoczęło. NIE POLECAM. Nadmienię tutaj, że mój stomatolog ze dwa lata temu zrobił specjalizację z ortodoncji i już trochę na temat moich zębów wiem.

Lekarz, któremu się nie chce pracować. Krzyczy na pacjenta.
za leczenie zanim się rozpoczęło. NIE POLECAM.

Bardzo dobry chirurg stomatolog. Godny polecenia specjalista. Usuwał mi ósemkę, bez bólu, bez powikłań. Całość zabiegu odbyła się w sympatycznej atmosferze, którą stworzyli Pan Doktor i jego asystentka

STANOWCZO NIE POLECAM . pan doktor zachowuje sie niekompetentnie .nie tłumaczy co brać odrazu po zabiegu , wygląda to jakby leczył z przymusu .trudne przypadki to widocznie nie jest domena pana doktora . + zero delikatność , jak rzeźnik .