Chirurg Stomatolog Sosnowiec

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Wspaniały lekarz i człowiek. Perfekcja i profesjonalizm w każdym calu. Dzięki Pani doktor pacjent nie boi się stomatologa. Polecam każdemu cierpiącemu.

Opinia dodana przez: Bożena

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************

Opinia dodana przez: GREG

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Dla mnie i mojej rodziny, w tym 2,5 latki Pani Dr jest fenomenalna. Genialne podejście do dzieci. Odwraca uwagę od leczenia i bach już wyleczony ząbek u mojej córki. A córa jeszcze po wyjściu z gabinetu chichrała się jak to Pani Dr zrobiła kogucika z rękawiczki.
Mój Mąż zawsze się bał leczenia, tak że cały fotel był mokry. Natomiast Pani Dr przekonała go że nie za każdym razem trzeba podawać znieczulenie. Może nie to że przychodzi bardzo chętnie, ale już tak się nie stresuje i jest bardzo zadowolony z pracy Pani Dr.
Mam pełne zaufanie do kompetencji oraz materiałów jakie Pani Dr wykorzystuje.
Oby więcej takich lekarzy!!! Z powołania lekarz!!!

Opinia dodana przez: Anna

Marcin Branny

Chirurg stomatolog, Protetyk

Średnia 15/4
Sosnowiec

Fajny dentysta z dużą praktyką. Sprawnie leczy zęby, nawet te w bardzo złym stanie.
Odratował mi dwa zęby, które były już spisane na straty. Leczy delikatnie, przez co nie boli. Przyzwoite ceny. Polecam!

Opinia dodana przez: wdzięczny pacjent

Marzanna Danecka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Świetne podejście do pacjenta, przystępne ceny i miła atmosfera.

Świetne podejście do pacjenta, przystępne ceny i miła atmosfera.
Nigdy nie lubiłam chodzić do dentysty ale wizyta u Pani Daneckiej przekonała mnie, że wcale nie musi być tak źle. Wiele zależy od podejścia lekarza a tutaj było ono bez zarzutu. Dziękuję :)

Opinia dodana przez: Karolina

ulica Kossaka 10 A
41-200 Sosnowiec

Polecam, nie uświadczyłem problemów związanych z wizytą a leczę się tam od dawna, raz miałem wrażenie że przychodzę w niewłaściwym czasie ale w sumie każdy może mieć gorszy dzień choć u lekarzy tego się nie powinno wybaczać.
Na minus ...

Na minus to że całkiem drogo kosztuje u tego dentysty leczenie prywatne, nie mniej jest profesjonalne.

Opinia dodana przez: Alek

Magdalena Jędrusik-Pawłowska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Sosnowiec

perfekcja i bardzo duza wiedza. trudno zrozumiec te negatywne opinie . kazdy ma prawo wybrac .

Sosnowiec

Bardzo dobry fachowiec szybko uporał się z moim problemem (usunięcie ósemki). Po usunięciu dostałam dokładne wytyczne jakie lekarstwa brać.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Mój dentysta zalecił mi wyrwanie ósemki, gdyż nie mam za bardzo na nie miejsca. Poprzednią ósemkę wyrwałam bezboleśnie i bezproblemowo ale już za drugą nie chciałam tyle płacić (bo aż 250zł) więc wybrałam się do dr Wziątka żeby usunął ją na kasę chorych. Czekałam w kolejce prawie 2h, gdy się wreszcie doczekałam zlecił mi zrobienie zdjęcia panoramicznego za 60zł. Po co mu zdjęcie mojej szczęki i żuchwy skoro chce wyrwać jednego zęba? Pierwszy minus. Zrobienie zdjęcia zajęło mi 2 minuty ale już na fotel nie wróciłam, kolejną wizytę wyznaczył za miesiąc. Na kolejnej wizycie zerknął na zdjęcie i powiedział do swoich stażystów, że może dziś pokarze im usuwanie zęba po kawałku. Zero rozmowy ze mną ani nic. Stażysta próbował znieczulić mnie 3 razy ale kiepsko mu szło. Gdy w końcu mu się udało dr Wziątek chwycił się za wiertło i rozwalił mi zęba w drobny mak by wyjmować kawałek po kawałku, gdzie wystarczyło go po prostu wyrwać(opinia poprzedniego stomatologa). Po skończonej rzeźni nie był nawet na tyle miły by poinformować mnie, że mam krew na twarzy więc na poczekalni wszyscy się dziwnie przyglądali. Dziąsło się długo goiło, to była mordęga. A zdejmowanie szwów jeszcze gorsze, pociął mnie jak świnie w rzeźni.

Opinia dodana przez: Anna

Barbara Mularczyk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kiepury 9
Sosnowiec

JA ZNAŁAM PANIĄ DOKTOR OSOBIŚCIE I MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM.JEST MĄDRA, DOKŁADNA, SOLIDNA. WIEM, ŻE GDY COŚ NIE SPEŁNIAŁO JEJ WYMOGÓW, TO POPRAWIA DO POŻĄDANEGO SKUTKU, CZY TO WYCISK CZY PLOMBA. A CO DO ZACHOWANIA. PACJENCI SIĘ ZRAŻAJĄ BO PANI DOKTOR MA TEMPERAMENT I WYBUCHOWY CHARAKTER. JEST NERWOWA. CHYBA TEGO JUŻ NIE ZMIENI, ALE WIEM, ŻE MA DOBRE SERCE I JEST WRAŻLIWA W ŚRODKU. TRZEBA TRAFIĆ NA JEJ DOBRY DZIEŃ A BĘDZIE OK. BYŁY PRACOWNIK.