Lekarze Chirurg stomatolog Sosnowiec

lek. dent. Katarzyna Dawidenko

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Pani doktor poza tym że jest piękna szczupła kobieta jest też znakomita profesjonalistka. Tak mi wyleczyła moje kiełki 😊że do tej pory nie odczuwam dyskomfortu. Zawsze mnie ratuje z opresji. To najlepszy stomatolog jakiego znam a była w wielu gabinetach. Działa z misją zaangażowaniem, jest rzetelna i uczciwa. Dziękuję pięknie.
Opinia dodana przez: Adriana Syposz

lek. dent. Joanna Gasztych

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo empatyczna i miła Osobą. A przede wszystkim merytoryczną. Zawsze tłumaczy jaki mamy stan rzeczy i jaki ma plan, dopiero po konsultacji z pacjentem podejmuje stosowne działania. Chodzę do Pani Doktor kilka lat i jestem baaardzo zadowolona z Jej opieki i przeprowadzonego leczenia. Polecam!!!

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

Ireneusz Chwastek

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Super dentysta i pomoc dentystyczna tez, profesjonalny i swietny fachowiec , przesympatyczny polecam
Opinia dodana przez: teresa

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.
Bardzo miła Pani Doktor, zna się na tym co robi i potrafi pomóc pacjentowi. Dobry stomatolog, godny polecenia

lek. dent. Aleksander Kluczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów "Zdrowie" s. c.
ulica Wieczorka 2D
41-200 Sosnowiec

Bardzo jestem zadowolona. Zapisałam się na wizytę w krótkim terminie. Pan Aleksander już czekał, żadnej kolejki. Wszystko poszło sprawnie, bezboleśnie i fachowo. Lokal lśni czystością. Ceny umiarkowany. Mam bardzo fajne plomby i ściągnięty kamień. Dziękuję Panie Aleksandrze.
Opinia dodana przez: Irina

lekarz Daria Dranka-Bojarowska

An-Med. NZOZ. Specjalistyczne gabinety lekarskie
ulica Zamenhoffa 26/6
41-200 Sosnowiec

Z całego serca dziękuję Pani doktor Darii i polecam każdemu. Pani doktor jest cudotwórcą, zoperowała mi olbrzymią przepuklinę , podjęła się ciężkiego zadania, którego nikt w Polsce nie chciał się podjąć. Przeszłam wcześniej 6 operacji, Pani doktor naprawiła szajs, który zostawili w moim brzuchu inni lekarze. Dała mi szanse na nowe, lepsze życie, dała mi motywację i uratowała mój stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę, empatię ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Iwona Kata

Staropogońska 53
21-200 Sosnowiec

Bardzo dobra dentystka,dokładna!!! Leczyłam u niej zęby przez jakiś czas i nie narzekam. Do tego pięknie odbudowała mi górną dwójkę,która się świetnie trzyma już chyba 4 rok. Polecam :) Leczy bardzo długo,plombuje,oczyszcza.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Mateusz Wajdzik

DENTILUX
Kaliska 27
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

Monika Duda

Sosnowiec

Polecam każdemu. Kiedyś leczyłem jedynkę u innej pani stomatolog. Na moje pytania (zadawanie ich jest trudne z ustami pełnymi przyrządów i watek) odpowiadała monosylabami. Jedynkę złamałem na krokiecie tydzień po wizycie. Pani Monika Duda objaśniła mi wszystkie warianty i charakter leczenia i założyła plombę, która przetrwała kilka lat dłużej niż gwarantowała. To samo muszę powiedzieć o następnej plombie. Jeśli ktoś chce fachowej i kulturalnej usługi stomatologicznej - polecam! Artur Królica

lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych ...
Opinia dodana przez: Olga

lek. med. Mariusz Kasperczyk

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan doktor usuwał mi kamienie jestem bardzo zadowolona Bardzo dobry i miły lekarz Dziękuję Panu doktorowi który przyjął mnie na izbie przyjęć i skierował mnie właśnie do tego Pana Doktora Bardzo dziękuję Panom M Domagała i M Kasperczak oboje godni polecenia super lekarze
Opinia dodana przez: Renata S

dr Maciej Supernak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Bardzo miły człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania dla którego kazdy pacjent jest ważny.

lek. dent. Małgorzata Chłosta

NZOZ Centrum leczenia zaburzeń OUN i wspierania rozwoju dzieci "Kangur"
ulica Hallera 16
41-200 Sosnowiec

U Pani doktor leczę się kilkanaście lat, wcześniej co chwilę zmieniałem stomatologów(z jakich powodów można się domyśleć). Z całego serca polecam 👌🙂
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anetta Ligienza-Świderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk
ulica 11 Listopada 171/A
41-200 Sosnowiec

Gdzie teraz przyjmuje Pani dr? Prywatnie czy na nfz? W anet med już dawno nie. Bardzo dobry stomatolog. Polecam z,czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Mieszko Opiłka

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Małgorzata Arboczius

gen. Andersa 66
41-200 Sosnowiec

Bylam jakis czas temu leczyc próchnicę, uprzedzilam ze boje sie dentysty, ona ze damy mocne znieczulenie. Dala mi takie, ze az sie po nim cala trzeslam. I bylo mi niedobrze. Jak chwycila za wiertlo i przylozyla do dziury to az drgnelam z bolu. Caly czas jej mowilam ze mnie boli ! I wkoncu przestala... minelo 3 dni od wizyty zanim przestalam czuc zeby. I wtedy zobaczylam ze zab zrobila do ...
Opinia dodana przez: Anon

Marzanna Danecka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Trafiłam do Pani dr w 2020 roku ( jeszcze do Sosnowca) po tym jak zobaczyłam jej filmy i cudowne metamorfozy uśmiechów. Pani dr Marzanna wykonała u mnie skomplikowane leczenie i odbudowy, a Pani dr Kasia leczenie ortodontyczne. Jestem pod ogromnym wrażeniem doświadczenia i umiejętności obu Pań. Od tamtej pory regularnie chodzę na kontrolę i higienizację zębów. Po każdej kontroli okazuje się, że nie ma nowych ubytków i wszystko jest w ...
Opinia dodana przez: Marzena