Lekarze Chirurg stomatolog Sosnowiec

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lek. dent. Anna Garbarz-Kobiela

Prywatny Gabinet Lekarski
Ujejskiego 10 lok. 116
41-219 Sosnowiec

Chodze wraz z meżem juz ok 20 lat .Godna polecenia pomocna i żetelna.Super dentysta z podejsciem do pacjenta

lek. dent. Jolanta Banyś

Badent
gacka 1
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam Panią Doktor Jolantę! Najlepsza stomatolog, u jakiej byłam. Ostatnio trafiłam z ukruszoną 'jedynką' i w ciągu jednej krótkiej wizyty, ząb został naprawiony tak, że nie widać żadnych śladów. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Wizyty zawsze odbywają się w bardzo przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Widać, że Pani Doktor ma duże doświadczenie w swoim fachu, wszystko rzeczowo wyjaśnia i dba o dobre samopoczucie pacjenta. Podsumowując - ogromny profesjonalizm i świetne ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pan Rajai Abdel Samad jest bardzo przystojnym i miłym lekarzem, mam nadzieje że jak będize robił mi zabieg to nie będzie nic czuć.

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Karol Warwas

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Teresa Glińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera!!!

lekarz Ewa Tomicka-Wydrychiewicz

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Pod każdym względem lekarz godny polecenia. Bardzo ważne, że Pani Doktor ma na względzie przede wszystkim dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19
41-219 Sosnowiec

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Janusz Sznajder

Żeromskiego 14/5
41-200 Sosnowiec

Pan doktor Janusz Sznajder to ostoja spokoju i profesjonalizm w pełni słowa znaczeniu.Wspaniały chirurg-onkolog ceniony przez pacjentów.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Prywatne Gabinety Lekarskie
Będzińska 50
41-200 Sosnowiec

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lekarz Marcin Musiewicz

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mariusz Malczyk

ul. Stawowa 3/16
41-214 Sosnowiec

Witam wszystkich byłam pierwszy raz u lekarza na wizycie .Musze powiedzieć ze byłam pod wrażeniem jak uprzejmy .Dokładnie mówił o chorobie ,co nie zdarza się u innych lekarzy .Polecam wszystkim .
Opinia dodana przez: ika

lek. dent. Bożena Wilczewska

Chirurg stomatolog

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************
Opinia dodana przez: GREG

lekarz Grzegorz Oczkowicz

Chirurg ogólny, Transplantolog

CENTRUM DIALIZA - OPIEKA SPECJALISTYCZNA
Jabłoniowa 27
41-200 Sosnowiec

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia. W dniu 23.11.2023 r. przeprowadził u mnie operację wstawienia do tętniaka aorty brzusznej stentgrafa. Szybko poradził sobie z komplikacjami jakie pojawiły się u mnie w tracie operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny, że przywrócił mnie do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Tomasz Janic

Zakład Opieki Stomatologicznej "SAWDENT-POGOŃ"
ulica Będzińska 14
41-200 Sosnowiec

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Paweł Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jacek Molenda

Kaliska 41
Sosnowiec

Fantastyczny człowiek i fachowiec. Strach przed zabiegiem minął po minucie rozmowy z Panem Doktorem. Niezwykłe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Zbigniew Piniecki

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :) Potwierdzam! :)