lekarz Józef Mikucki

Urolog

1,8
2,5

Pan doktor bardzo uprzejmy. Badanie krótkie ale profesjonalne i kompleksowe.

Pan doktor bardzo uprzejmy. Badanie krótkie ale profesjonalne i kompleksowe.

Tragedia. Lekarz, który nie powinien pracować z ludźmi. W ogóle już nie powinien pracować. Pacjenci go męczą i on daje im to odczuć. Zapomina o wszystkim. Jest wyjątkowo antypatyczny. Odradzam

Nie polecam tego lekarza ,leczył przez rok mojego brata, przeciągał leczenie jedynie objawowe( farmakologiczne) pomimo poważnych dolegliwości - między innymi krwiomocz, spadek masy ciała i inne, zalecił diagnostykę nie trafną i za mało obrazującą( nawet bez zalecenia morfologii krwi). Po rocznym ,, leczeniu " i konsultacjach u tego lekarza , zalecił dopiero tomografie komputerową , w której wyszły rozległe zmiany nowotworowe ,jaką obecnie brat ma szansę przeżyć, może mi odpowie ten lekarz ?

Negatywna opinia!! Doktor traktuje pacjenta jak śmiecia, jak się pójdzie do niego państwowo. Nie interesuje go stan zdrowia pacjenta, o czym sam otwarcie mówi. Nie polecam nikomu!! Chyba, że ktoś może woli iść do niego prywatnie lub dać mu łapówkę.