Niestety NIE polecam tego lekarza! W 2012 r czytalam pozytywne opinie w inter na Jego temat, wiec GDY mama dostala skierowanie na operacje onkologiczna (raka jelita grubego) zdecydowałam, że lepiej będzie isc do tego lekarza i wykonać operacje w Brzozowie, mimo iż mama chciała w Rzeszowie. Wyłoniona została stomia i miała mieć dietę ! Niestety w dniu Jej wypisu nie było P. Dr Oberca, żeby można było zapytać co i jak!? (choc mial byc!) Drugi z lekarzy chirurgow ktory byl przy operacji tez mnie unikal, wiec weszłam do Jego gabinetu żeby spytać o mame i o to kiedy mam z mama przyjechac do kontroli po operacji ? A lekarz odwrócony do MNIE TYŁEM , stojąc przodem w stronę okna, powiedział: "kontrola nie jest potrzebna", a chemia może przynieść więcej szkody niż pożytku "! Wiec ja Glupia uwierzylam w to, mimo iz wyniki krwi miala na tyle dobre żeby polykac chemie w tabletkach - ja JEJ nie namawiałam na ta chemię bo lekarz nie polecał. ! Wiec Mama po operacji w Brzozowie została całkowicie bez opieki medycznej lekarskiej, pielęgniarskiej i dietetycznej, wszystko musiałam przejąć TYLKO JA ,ze stomia jakos sobie poradzilam ale z jedzeniem bylo zle, bo przy wypisie nie dostalam nawet karty diety (co moze, czego nie wolno jeść, itp), wiec nie wiedziałam co i jak mam robić mamie do jedzenia, tym bardziej, że co 3 dni wymiotowala! MAMA zmarła 8 miesięcy po operacji, bo nie miała żadnej opieki medycznej ze strony lekarzy szpitala w Brzozowie w którym była operowana. Pan dr Oberc jak i ten drugi chirurg - sprytnie umyli rece bo to starsza osoba, no i to byly ostatnie dni grudnia wiec wtedy funduszy w szpitalu brak ,to po co inwestować w starsza osobę ? Jedna z pielęgniarek ze szpitala, która się z nami żegnala, pytała mame o termin wizyty kontrolnej ..., a my odpowiadamy, że lekarz nie wyznaczył żadnego terminu wizyty, bo nie trzeba. Ta pielęgniarka była b. zdziwiona, bo zwykle lekarz zawsze wyznacza termin wizyty kontrolnej po operacji!. To już mi dało "cos" do myślenia, ale moja mama się cieszyła, ze jest chyba dobrze skoro nie trzeba wizyty kontrolnej. 3-4 miesiące po operacji czuła się silna i wtedy mogła brać chemię w tabletkach, ale ja ufając lekarzowi, ze chemia w Jej przypadku to zlo, pozbawiłam Ją tego leczenia.
Teraz mam cały czas wyrzuty sumienia, ze Mame wysłałam do Brzozowa, mimo iż Ona tam nie chciala oraz, że TAK ŁATWO lekarzowi uwierzyłam i nie podjęłam walki o życie najważniejszej dla mnie osoby w życiu ! Lekarz to nie Bóg ! Wiec nie można mu wierzyc i ufać bezgranicznie!

Tak to wspaniały lekarz.Znany jest też w Warszawie.Opiszę może ,,powiedzmy ''chorobę.Pochodzę z Krosna.Miałam guza na piersi 9min.Lekarz z Krosna po usg. i po biopsji stwierdził raka piersi.Byłam w 2miesiącu ciązy.Skierowali mnie najpierw do Rzeszowa-totalna porażka.Pojechałam do Warszawy bo podobno tam zajmują się takimi przypadkammi.Rozmawiałam z samym docentem PIEŃKOWSKIM- wspaniały człowiek.Mogłam mieć tam zabieg usunięcia piersi,albo guza z tym, że większe ryzyko.Zapytałamczy mogę to zrobić w Brzozowie u doktora Oberca oczywiście że tak powiedział .Więc wybrałam Brzozów.Doktor tak się mnązajął,że będę Mu wdzięczna do końca życia.Jak się okazało po wycięciu guza,że to zwykła cysta.Piszę to dla przestrogi innych ludzi,aby w Krośnie nie robili NIGDY biopsji,bo to co ja ucierpiałam przez jego głupią diagnoze to tylko ja wiem.Jego szczęście, że córka urodziła się zdrowa-CUD-można nazwać.To jest tylko skrót mojej opowieści.Oczywiście w Krośnie też mam wspaniałego lekarza który mnie pocieszał w mojej,,chorobie''i skierował mnie do Brzozowa.POZDRAWIAM CAŁY ODDZIAŁ DOKTORA OBERCA,JEGO LEKARZY I WSPANIAŁY PERSONEL.KROSNO POWINNO BRAĆ PRZYKŁAD Z BRZOZOWSKICH LEKARZY.Wiem coś o tym bo mam Ojca chorego i wiem jak tam wygląda opieka.Na marginesie-powiedziełam w rodzinie jak coś będzie się działo ze mną to wole umrzeć w karetce do Brzozowa niż jechać do Krosna.JEST PAN WSPANIAŁY PANIE DOKTORZE.POZDRAWIAM JESZCZE RAZ-PANA wdzięczna pacjętka.

Bardzo dobry lekarz, Operowal moja mame. Rak piersi. Mama miala wtedy 76 lat. Po operacji mam nie odczuwala bolu. Reka bardzo szybko byla sprawna. Wiem co pisze Od 25 lat mieszkam w USA I moje znajome operowane tutaj maja do dzisiaj problem po takich operacjach, Rak sie nie powtorzyl. Mama zmarla w wieku 82 lat na zawal. Znalazlam dopiero teraz ta strone I chce serdecznie podziekowac. Polecam go znajomym.

najlepszy lekarz:) naprawdę z powołania:)leczy mojego Ojca,naprawdę takich lekarzy jest bardzo mało z takim podejściem.cudowny człowiek

Dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzoną profesjonalnie operację trzustki mojej mamy początkiem 2012r. Dzięki której żyje. Życzę Panu Ordynatorowi dalszych sukcesów zawodowych. Z wyrazami uznania i szacunku. BD

Znakomity lekarz ,dbający o pacjenta.Potrafi znaleść prawidłowe rozwiązanie w każdej sytuacji. Dobry doradca. Uprzjmy. Można na nim polegać. Polecam .

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek. Pomimo wielu obowiązków potrafi znaleźć czas dla pacjenta. Niezwykle życzliwy i serdeczny. Znakomity fachowiec który łączy profesjonalizm z troską o pacjenta.

jest wspanialym lekarzem/ma podejscie do kazdego pacjeta 'lekarz z powolania .bardzo dobry i wyrozumialy czlowiek.

dobry lekarz, wzbudza zaufanie, mało czasu poświęca pacjentowi, zbyt dużo obowiązków zawodowych, godny polecenia

bardzo dobry i mądry lekarz polecam kazdemu

bardzo dobry i mądry lekarz polecam kazdemu

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Brzozów"?

SPOO w Brzozowie
sieklowka 263
38-213 Brzozów
SPOO w Brzozowie
ulica Piłsudskiego 18
38-540 Zagórz
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza
ulica Ks. J. Bielawskiego 16
36-200 Brzozów