dr n. med. Józef Oberc

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Lekarz, który nigdy nie zapomnial co to jest przysięga Hipokratesa. Pacjent jest dla Niego najważniejszy, a nie przepisy czy procedury. Gdyby wiecej takich lekarzy to polska służba zdrowia wyglądała by inaczej- lepiej. Wiedza jego połączona z etyką pokazują najwyzszy profejnolizm. Lekarz, który pozostał człowiekiem bedac lekarzem. Polecam wszystkim

najlepszy lekarz:) naprawdę z powołania:)leczy mojego Ojca,naprawdę takich lekarzy jest bardzo mało z takim podejściem.cudowny człowiek

Niestety NIE polecam tego lekarza! W 2012 r czytalam pozytywne opinie w inter na Jego temat, wiec GDY mama dostala skierowanie na operacje onkologiczna (raka jelita grubego) zdecydowałam, że lepiej będzie isc do tego lekarza i wykonać operacje w Brzozowie, mimo iż mama chciała w Rzeszowie. Wyłoniona została stomia i miała mieć dietę ! Niestety w dniu Jej wypisu nie było P. Dr Oberca, żeby można było zapytać co i jak!? (choc mial byc!) Drugi z lekarzy chirurgow ktory byl przy operacji tez mnie unikal, wiec weszłam do Jego gabinetu żeby spytać o mame i o to kiedy mam z mama przyjechac do kontroli po operacji ? A lekarz odwrócony do MNIE TYŁEM , stojąc przodem w stronę okna, powiedział: "kontrola nie jest potrzebna", a chemia może przynieść więcej szkody niż pożytku "! Wiec ja Glupia uwierzylam w to, mimo iz wyniki krwi miala na tyle dobre żeby polykac chemie w tabletkach - ja JEJ nie namawiałam na ta chemię bo lekarz nie polecał. ! Wiec Mama po operacji w Brzozowie została całkowicie bez opieki medycznej lekarskiej, pielęgniarskiej i dietetycznej, wszystko musiałam przejąć TYLKO JA ,ze stomia jakos sobie poradzilam ale z jedzeniem bylo zle, bo przy wypisie nie dostalam nawet karty diety (co moze, czego nie wolno jeść, itp), wiec nie wiedziałam co i jak mam robić mamie do jedzenia, tym bardziej, że co 3 dni wymiotowala! MAMA zmarła 8 miesięcy po operacji, bo nie miała żadnej opieki medycznej ze strony lekarzy szpitala w Brzozowie w którym była operowana. Pan dr Oberc jak i ten drugi chirurg - sprytnie umyli rece bo to starsza osoba, no i to byly ostatnie dni grudnia wiec wtedy funduszy w szpitalu brak ,to po co inwestować w starsza osobę ? Jedna z pielęgniarek ze szpitala, która się z nami żegnala, pytała mame o termin wizyty kontrolnej ..., a my odpowiadamy, że lekarz nie wyznaczył żadnego terminu wizyty, bo nie trzeba. Ta pielęgniarka była b. zdziwiona, bo zwykle lekarz zawsze wyznacza termin wizyty kontrolnej po operacji!. To już mi dało "cos" do myślenia, ale moja mama się cieszyła, ze jest chyba dobrze skoro nie trzeba wizyty kontrolnej. 3-4 miesiące po operacji czuła się silna i wtedy mogła brać chemię w tabletkach, ale ja ufając lekarzowi, ze chemia w Jej przypadku to zlo, pozbawiłam Ją tego leczenia.
Teraz mam cały czas wyrzuty sumienia, ze Mame wysłałam do Brzozowa, mimo iż Ona tam nie chciala oraz, że TAK ŁATWO lekarzowi uwierzyłam i nie podjęłam walki o życie najważniejszej dla mnie osoby w życiu ! Lekarz to nie Bóg ! Wiec nie można mu wierzyc i ufać bezgranicznie!

Bardzo dobry lekarz, Operowal moja mame. Rak piersi. Mama miala wtedy 76 lat. Po operacji mam nie odczuwala bolu. Reka bardzo szybko byla sprawna. Wiem co pisze Od 25 lat mieszkam w USA I moje znajome operowane tutaj maja do dzisiaj problem po takich operacjach, Rak sie nie powtorzyl. Mama zmarla w wieku 82 lat na zawal. Znalazlam dopiero teraz ta strone I chce serdecznie podziekowac. Polecam go znajomym.

Znakomity lekarz ,dbający o pacjenta.Potrafi znaleść prawidłowe rozwiązanie w każdej sytuacji. Dobry doradca. Uprzjmy. Można na nim polegać. Polecam .

Dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzoną profesjonalnie operację trzustki mojej mamy początkiem 2012r. Dzięki której żyje. Życzę Panu Ordynatorowi dalszych sukcesów zawodowych. Z wyrazami uznania i szacunku. BD

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek. Pomimo wielu obowiązków potrafi znaleźć czas dla pacjenta. Niezwykle życzliwy i serdeczny. Znakomity fachowiec który łączy profesjonalizm z troską o pacjenta.

dobry lekarz, wzbudza zaufanie, mało czasu poświęca pacjentowi, zbyt dużo obowiązków zawodowych, godny polecenia

jest wspanialym lekarzem/ma podejscie do kazdego pacjeta 'lekarz z powolania .bardzo dobry i wyrozumialy czlowiek.

bardzo dobry i mądry lekarz polecam kazdemu

bardzo dobry i mądry lekarz polecam kazdemu