Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Brzozów

dr n. med. Józef Pitera

Traugutta 33
Brzozów

Z obawy przed bólem pooperacyjnym unikałem operacji przez blisko 5 lat. Tydzień po operacji przepukliny pachwinowej nawrotnej wykonanej przez Pana Doktora czuje się bardzo dobrze. I napewno nie można zarzucić Panu doktorowi braku zaintersowania pacjentem. A mam porownanie z poprzednią operacją po której " zbierałem się " 3 miesiące. Naprawdę godny poleceniaa

dr n. med. Józef Oberc

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Piękna 10
36-200 Brzozów

Niestety NIE polecam tego lekarza! W 2012 r czytalam pozytywne opinie w inter na Jego temat, wiec GDY mama dostala skierowanie na operacje onkologiczna (raka jelita grubego) zdecydowałam, że lepiej będzie isc do tego lekarza i wykonać operacje w Brzozowie, mimo iż mama chciała w Rzeszowie. Wyłoniona została stomia i miała mieć dietę ! Niestety w dniu Jej wypisu nie było P. Dr Oberca, żeby można było zapytać co i ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Elżbieta Baran

36-200 Brzozów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,bardzo delikatna,znająca się na swoim fachu.
Potrafi wytłumaczyć pacjentowi wszystko na temat jego choroby.Poświęca pacjentowi dość dużo czasu.Duży pozytyw.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Mariusz Wesecki

Powiatowe Centrum Zdrowia Psychicznego
ks. Józefa Bielawskiego 18
36-200 Brzozów

Najlepszy chirurg jakiego znam. Niespotykanie miły, uprzejmy a jednocześnie bardzo dobry w swoim fachu. Ewenement w dzisiejszych czasach. Szkoda, że każdy lekarz nie jest taki jak on. Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej porady. Lepszego w całej okolicy nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Jack

lekarz Jarosław Długosz

Chirurg ogólny

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza
ulica Ks. J. Bielawskiego 16
36-200 Brzozów

bardzo dobry Pan doktor, ma podejście do pacjenta .Jest uprzejmy , w zrozumiały sposób tłumaczy na czym będzie polegać leczenie zdiagnozowanej choroby. Polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Wojciech Haduch

Kopernika 3/21
36-200 Brzozów

Pozytywnie wspominam leczenie u tego lekarza.Kompetentny i rzeczowo wyjaśnia co i jak odnośnie choroby
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Piotr Banaś

Chirurg ogólny, Urolog

36-200 Brzozów

jest ok. ................................................................................................................................................................................................................

lekarz Bogusław Strzałko

Mickiewicza 9 lok. 12

lekarz Paweł Florek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

lekarz Jerzy Jakiel

Powiatowe Centrum Zdrowia Psychicznego
ks. Józefa Bielawskiego 18
36-200 Brzozów

Chirurdzy ogólni w mieście Brzozów