lekarz Julianna Kowalczyk

2,1
2,4
1,9
1,9

W moim przypadku (wizuta publiczna) polecam - życzliwa, kompetentna, wzbudza zaufanie pacjenta.

Kompletnie zero jakiejkolwiek wiedzy medycznej, potraktowała mnie jak idiotę, który cierpi na ból serca, a NIE WIE gdzie to serce ma.Nieuprzejma i arogancka, kazała mi wracać do domu mimo iż czułem się bardzo źle. Zwolnić w cholerę takiego pożal się Boże "lekarza"!!!

Zwolnić w cholerę takiego pożal się Boże "lekarza"!!!

Zamierzona reklama poprzedniego wpisu dla pani doktor niestety nie jest wiarygodna i szkoda było tracić na to czas. Przy opinii pozostałych pacjentów brzmi niczym niezły żart. Same superlatywy ? To troszkę... troszkę mało wiarygodne. Ja zdania nie zmieniam i średnia ocen nie poprawi się, mimo państwa / pańskiej interwencji.

mam totalnie inna opinie o tej Pani, jest sympatyczna, kompetentna, zyczliwa i pomocna. wiele razy juz mi pomogla i polecak kazdemu. pozdrawiam

Zastanawia mnie fakt, iż skoro pacjent męczy panią doktor, to nie należy mieć z nimi kontaktu :) Czyż nie ? Jest to osoba nieżyczliwa i nieuprzejma - podzielam opinię ! Choć ..... parę lat temu korzystałem z usług "prywatnie" i ta sama pani doktor - nie do poznania. Może warto zrezygnować z państwowej posadki kierownika przychodni i zająć się wyłącznie prywatną praktyką, droga pani ? Mam nadzieję, że córka lekarz nie bierze przykładu z pani :( Oczywiście w kwestii olewania publicznych pacjentów.

Jest to osoba nieżyczliwa i nieuprzejma - podzielam opinię !

Bardzo nieuprzejma, arogancka osoba. Nie udzielila pomocy chorej osobie, zbagatelizowala problem, ktory pozniej okazal sie byc powaznym. Byla przy tym skrajnie niemila. Bardzo, bardzo NIE POLECAM!

nieprzyjemna, zachowuje się jakby brała udział w konkursie na olewanie i dołowanie pacjenta, wyładowuje na ludziach frustracje, nie wykazuje troski o dobro pacjenta ani podstawowej międzyludzkiej uprzejmości. Antysocjał.

pani doktor jest bardzo niemiłą osobą. wizyta u niej doprowadziła mnie do płaczu po wyjściu z jej gabinetu. chyba uważa że ludzie przychodzą do lekarza bez powodu. sprawia wrażenie jakby nie lubiła ludzi.. to przykre.. :(

Pani Doktor jest osobą niemiłą i sprawia wrażenie, jakby wykonywała swoją pracę z przymusu... Nie polecam...