lekarz Juliusz Kacalski

Ginekolog

3,9
3,7

Doktor prowadził dwie moje ciąże,to wspaniały specjalista i jestem bardzo zadowolona. Dzieci urodziły się przez cesarkę bo niestety miałam gestozę. Obie operacje przeprowadził doktor Kacalski. Odpowiadał na moje pytania i zmartwienia konkretnie i rzeczowo, przy tym nie tracąc swojego humoru. Lubi pożartować,zawsze jest miły i sympatyczny. Na usg oprócz mojego męża, zawsze też wołał moją mamę z korytarza, żeby zobaczyła wnuka. Fakt, jest zabiegany i ciągle czymś zajęty,więc jeżeli któraś z pacjentek chce sobie "pogadać" na wizycie to jest to zły adres. Dzięki niemu też przyszedł na świat jako wcześniak mój kuzyn. Ciąża była zagrożona a on nie będąc jeszcze ordynatorem, podjął decyzję o cesarce (ówczesny ordynator się na to nie zgodził bo stwierdził, że nic się nie dzieje z dzieckiem i trzeba czekać - ciocia wcześniej nie mogła donosić kilku ciąż!). Dziecko urodziło się w ciężkim stanie, ale lepiej mu było w inkubatorze niż w brzuchu. Gdyby nie on, nie wiadomo jak by się ta historia skończyła. Polecam!

Szczerze odradzam tego lekarza. Chodziła do niego całą ciążę prywatnie i do dziś tego żałuję. Człowiek ten w moim przypadku był głuchy i obojętny na moje problemy i prośby. Każda wizyta wiązała się ze stresem i nerwami. Wizyty nie różniły się niczym od wizyt na NFZ oprócz każdorazowo robionego usg. Spotkałam się z jego strony z lekceważeniem, całkowitym brakiem zrozumienia i empatii. Wielokrotnie sygnalizowałam swoje problemy ale nie robiło to na nim większego wrażenia , wszystko obracał w śmiech opowiadając, że to hormony. Nie przyjmował do wiadomości informacji o mojej depresji ciążowej. Prywatna wizyta to usg , mierzenie ciśnienia i pomiar wagi płatne 120 zł. W szpitalu podczas całego mojego pobytu nie pojawił się ani raz. Mam wielki żal, że radosne oczekiwanie na dziecko przez tego lekarza obróciło się w wielki stres i nerwicę, która doprowadziła do wcześniejszego porodu. Odnoszę wrażenie, że dla tego lekarza w cale nie liczy się dobro pacjenta tylko materialne zyski.

polecam w 100%, lekarz ktory bez zadnego owijania w bawełne powiedzial o co chodzi w chorobie, jak stosowac leki i co robic by uniknac ponownej tego typu infekcji, a po badaniu zaprosił męża by uspokoić również i jego. Polecam naprawde fantastyczny lekarz

Mimo, że słyszałam negatywne opinie na temat dr Kacalskiego to nie zgadzam się z nimi. Jestem Jego pacjentką od ponad 9 lat i złego słowa na Niego nie mogę powiedzieć i co najważniejsze jest konkretny i "nie owija w bawełnę" jak to robi większość lekarzy. Z ręką na sercu polecam!

Ja mogę powiedzieć tyle, że dla mnie Pan Dr jest świetny. Chodzę na wizyty na fundusz i traktuje mnie o wiele lepiej jak Ci lekarze u których byłam prywatnie wcześniej. Prowadzi moją ciąże, bezstresowo, z humorem podchodzi do mnie. Polecam go całym sercem.

Jak poroniłam, to mnie tak wyczyścił, że zaraz zaszłam w kolejną ciążę. Moje znajome były źle wyczyszczone u innych lekarzy i nie mogą zajśc w ciążę. Polecam Kacalskiego. Mi pomógł. Fakt, lubi zdzierać kasę.

Jestem mamą dwóch wspaniałych dzieciaków, obydwoje urodzili się przy udziale p. doktora. Obydwie ciąże były bardzo ciężkie i dzięki temu lekarzowi skończyły się pomyślnie. Spokój, opanowanie i dobre słowo w każdym momencie to jego dewiza.Polecam każdej kobiecie!

100 zł za 5 minut, szybko... miły i uprzejmy ale szczerze nie wiem czy polecam...bez szału.. prowadził całą ciążę do porodu a w dniu porodu widziałam go tylko na 15 sekund na obchodzie..

chodziłam do tego lekarza przez cała ciąze.jestem bardzo zadowolona z dr.kacalskiego mam wspaniałego synka i dziekuje za to właśnie jemu.do tego jest bardzo uprzejmy i ma poczucie humoru co powoduje rozładowanie stresu.polecam wszystkim przyszłym mamą

Moja mama się u niego leczyła, jako jedyny z lekarzy wykrył guza i go usunął. Podczas rozmów bardzo miły i uprzejmy. Polecamy!