lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Gorąco polecam Dr. Babkina. Jest to lekarz o ogromnej wiedzy, dużym doświadczeniu, kompetentny o bardzo miłym usposobieniu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Z czystym sumieniem POLECAM!!!!

Takiego lekarza jak doktor Babkin poleciłbym każdemu, rzadko spotyka się lekarza tak kompetentnego i uprzejmego, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

CUDOWNY,CIEPŁY I BARDZO MIŁY DLA PACJENTÓW LEKARZ,KTÓREGO MOGĘ POLECIC KAŻDEMU.

CUDOWNY,CIEPŁY I BARDZO MIŁY DLA PACJENTÓW LEKARZ,KTÓREGO MOGĘ POLECIC KAŻDEMU.

Świetny lekarz, miły, uprzejmy, kompetentny. Każdego swojego pacjenta traktuje jak człowieka z szacunkiem. Naprawde wyjątkowy lekarz i świetnie prowadzi leczenie! Polecam z całego serca!

wyjątkowo utalentowany i cierpliwy lekarz..obdarzony wyczuciem, taktem i mądrością.Polecam wszystkim...cierpiącym.Dodatkowo patrzenie holistyczne zdarza się wyjątkowo rzadko u lekarzy, gdyż patrzą tylko na swój "wycinek człowieka"...dr Babkin poszukuje przyczyn..wnikliwie jak dedektyw.To ujmuje i cieszy świadomego pacjenta.Dzięki za wszystko dobre doktorze!

absolutnie jeden z najlepszych lekarzy w naszym kozilskim szpitalu

absolutnie jeden z najlepszych lekarzy w naszym kozilskim szpitalu

Polecam tego lekarza,bardzo dobry specjalista.Miły,uprzejmy,odpowiada wyczerpująco na każde pytanie.