dr Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo przyjemny, ciepły i przyjazny dla pacjenta lekarz. Posiada takt, wyczucie i mądrość. Dogłębnie analizuje i tłumaczy każdy wynik. Ma bardzo dobre podejście do przedstawionych dolegliwości.Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Jest kompetentny, a dodatkowo o bardzo miłym usposobieniu. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu. Widać, że zależy mu na pomocy pacjentowi. Świetny fachowiec. POLECAM DOKTORA

POLECAM DOKTORA

Świetny fachowiec. Lekarz który wnikliwie analizuje objawy i potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić stan pacjenta i zaproponować właściwe leczenie. Godny polecenia Specjalista.

Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia przyjazny,życzyliwy bardzo dogłębnie analizuje każdy szczegół i moim zdaniem wybitny specjalista godny polecenia! :)

Moim zdaniem najlepszy fachowiec u jakiego bylam.Jest uprzejmy i zalezy mu na pomaganiu ludziom,a nie na napychaniu sobie kieszeni....żadnemu lekarzowi tak nie ufam jak jemu.Po prostu człowiek o złotym sercu :-)POLECAM!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz ,interesuje się pacjentem podejście do pacjenta ma idealne ,każdym z osobna bardzo się przejmuje.Godny polecenia lekarz :-)

Jestem zachwycona! Lekarz, których coraz mniej. Kompetentny i uprzejmy. Tak długo szukał i dopytywał, aż mógł postawić trafną decyzję. Bardzo polecam!

Życzliwy i przyjazny pacjentowi lekarz, pełen profesjonalizm, fachowa diagnoza poparta dokładnymi badaniami i wywiadem. Polecam!!!

by wszyscy lekarze takie podejście do pacjenta mieli. Moim zdaniem najlepszy fachowiec u jakiego byłam. Jest uprzejmy, zależy mu na pomaganiu ludziom. Polecam!!!!!!

Polecam!!!!!!

Takiego lekarza jak doktor Babkin poleciłbym każdemu, rzadko spotyka się lekarza tak kompetentnego i uprzejmego, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

Pan doktor to prawdziwy fachowiec, uchronił mnie przed amputacją palca wskazującego, którą chciał przeprowadzić inny ,,ortopeda". Polecam bo takich lekarzy w dzisiejszych czasach ze świecą szukać.