Justyna Bagińska

3,6
3,7
3,4
3,5

Kompetencje: jestem z Gdańska - siostra z mężem mama,ciocia i wujek chodzą do Bagińskiej. Poszłam kiedyś na kontrole po czym prawie osłabłam bo naliczyła mi 8 ubytków!! Pomyślałam, że to niemożliwe przecież niedawno byłam u dentysty w Gdansku - po powrocie udałam się do dwóch niezależnych stomatologów i okazało się, że mam inny odcień szkliwa na stykach zębów i że absolutnie to żadne ubytki!! Rozwierciła by mi 8 zębów !!! Gdbyby można w ocenie wskazać 0 - ale niestety nie można Kompleksowość podejścia: Moja siostra poszła niedawno w synkiem do ...

Gdbyby można w ocenie wskazać 0 - ale niestety nie można
Kompleksowość podejścia:
Moja siostra poszła niedawno w synkiem do niej z bólem. MAły ma 4 lata nie spał całą noc bo bolał go ząbek - po czym (mimo że nikogo nie było w poczekalni) odesłała ich z kwitkiem - ja po takim potraktowaniu już z miejsca zmieniłabym tego denstyste - nie robi nic za darmo, nie płaciłabym opryskliwej babie. Dentysta ma obowiązek przyjąć pacjenta z bólem... Szczególnie, że leczą u niej zęby i że to 4 latek!!! nie mogę sobie wyobrazić takiej znieczulicy !!No ale nic wizyta była umówiona jakoś na 22 wrzesien - prawie miesiąc po tym jak się zgłosili poraz pierwszy.

Na początku przebiegało ok, keidy doszło do wiercenia mały zaczął krzeczeć i płakać na co doktorowa zamiast temu zaradzić wydarła się na dziecko i musieli opuścić gabinet.
Ktoś sobie to wyobraża? takie podejście? pomijając fakt, że żadny samozwańczy jak tutaj lekarz nie powinien krzyczeć na dzieci w obecności rodziców bo nie mają do tego prawa, a jeszcze chciałaby zapłaty za usługę.

Lekarz powinien pomagać ludziom poprzez leczenie - ja tej pani nie dałabym nawet krowy do leczenia, nie naraziłabym jej na akie traktowanie a tymbardziej siebie na kontakt z kimś o takim pokroju.

Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze, że niby pani doktor nieuprzejma, że ma za wysokie mniemanie o sobie... Gdyby nie rekomendacja brata to po ich przeczytaniu nie poszłabym do jej gabinetu. Może niektórzy myślą, że jak płacą to mogą komuś za przeproszeniem na*rać na głowę. Osobiście uważam, że pani Justyna jest uprzejma i profesjonalnie odnosi się wobec klienta. U Pani doktor byłam już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Nie mam jej nic do zarzucenia. Wszystkie zabiegi, które miałam (plombowanie, kanałówka) zupełnie bezboleśnie i jak na jakość ...

U Pani doktor byłam już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Nie mam jej nic do zarzucenia. Wszystkie zabiegi, które miałam (plombowanie, kanałówka) zupełnie bezboleśnie i jak na jakość usługi to nie aż tak drogo.

Jedyny minus to troszkę niewygodny fotel, czasem boli mnie szyja przy dłuższych zabiegach :)

Z czystym sercem polecam panią doktor Justynę Bagińską :)

To prawda, że nie lubi spóźnialskich. Ale kto ich lubi. Przynajmniej ceni swój czas. I zapewne wcale nie chodzi o pieniądze, tylko właśnie o czas. To bardzo nieuprzejme nie przychodzić na umówioną wizytę lub spóźniać się bez usprawiedliwienia. Pani Bagińska nigdy nie była wobec mnie nieuprzejma. Jest konkretna i przede wszystkim niesamowicie kompetentna. Prawdą jest, że może nie jest delikatna, ale bez przesady. To gabinet dentystyczny nie SPA. Dużym plusem u Pani Doktor jest to, że nie kasuje za samo dotknięcie fotela. Za przegląd nigdy nie zapłaciłem. Mam świadomość, że nie idąc na przegląd szkodzę przede wszystkim sobie, bo na pewno nie przyjęłaby mnie z bolącym zębem, gdybym opuścił przegląd, choćbym nawet był gotów zapłacić podwójną stawkę. Co innego gdyby ząb rozbolał po przeglądzie. Wiem, że Pani Doktor znalazłaby czas, aby mnie wyleczyć. To, że lekarz skrytykuje uzębienie - Brawo, tak powinno być. Przecież to profilaktyka. Nic przyjemnego grzebać w niezadbanym (z własnej winy) uzębieniu.
Kończąc, polecam Panią Doktor z głębokim przekonaniem. Leczy się u niej cała moja rodzina, łącznie z małym dzieckiem.

Nie polecam nie miła, podejście do pacjenta fatalne, brak profesjonalizmu Widać ,że Pani chyba nie zależy na klientach ani wizerunku swoim. Dziwię się ludziom, że jeszcze korzystają z usług tej Pani jest pełno profesjonalnych dentystów w Elblągu z szacunkiem do pacjenta.

Cudowna kobieta , która zna się na tym co robi. Prawdziwa profesjonalistka. Polecam wszystkim serdecznie.

Szkoda słów na tą Panią. Prezentuje spory deficyt intelektualny, hamska, arogancka, głupia babą. Nikomu nie polecam do niej pójść

Deficyt intelektualny. Szkoda się rozpisywać, nie polecam tej Pani nikomu, hamska, arogancka, głupia baba to najlepsze określenie:)

Zupełnie nie rozumiem zbieżności moich odczuć z pozostałymi komentującymi. Znam usługi tej Pani od ładnych kilku lat - od publicznej strony wizyt, jak i prywatnych. Nie jest to lekarka, którą poleciłabym znajomym, raczej osobie, która lubi być poniżana. Może przejdę do faktów: - Podczas wizyty kilkakrotnie uszkodziła mi okolice ust ściskajac je paznokciami, - Wykonując zabieg przez pół godziny 'opierała się' na mojej szczęce, nie muszę chyba wspominać jakie to było niekomfortowe, - Umówiła się ze mną na godzinę 20, po przyjściu do gabinetu zastałam kartkę z napisem "Gabinet czynny ...

- Umówiła się ze mną na godzinę 20, po przyjściu do gabinetu zastałam kartkę z napisem "Gabinet czynny do 14". Na tę wizytę czekałam miesiac. Szczyt beszczelności i niezachwianej wiary w posiadanie klienta. Brak mi słów na tą kobietę, natomiast jej samej ich nie brakuje. Jest nieprzyjemna i obcesowa, traktuje ludzi z góry, nawet tych, którzy korzystali z jej usług od lat. Zmieniłam dentystę i po ostatniej wizycie wreszcie mogę z uśmiechem powiedzieć, że znalazłam wykwalifikowanego specjalistę!

Nie poleciła bym nikomu, raz poszłam z bólem zęba to usłyszałam : co ja sobie wyobrażam ona nie ma czasu ma swoich pacjentów. delikatnie wytłumaczyłam pani doktor ze jestem w ciąży . to jej zachowanie wobec mnie wogole się nie zmieniło była arogancka ,bez żadnego zrozumienia i z ciężkim bólem serca z wielka łaska mnie przyjęła po czym założyła jakieś lipne wypełnienie i puściła do domu ząb bolał bardziej trafiliśmy do kliniki w gdańsku gdzie wyśmiali to co zostało założone ząb nadawał się już tylko do leczenia kanałowego bez znieczulenia bo w ciąży nie wolno...nikomu nie poleca!!! stawki jak na warszawie a obsługa masakryczna...

polecam w 100 procentach.Mieszkam za granica i czasami zdaza mi sie byc w braniewie niespodziewanie.Pani doktor zawsze znalazla czas bez wczesniej umowionej wizyty.No i te pieknie wyleczone osemki:)