Justyna Bagińska

Pani Doktor od wielu lat leczyła i leczy zęby mojej rodzinie. Ja z drugą połówką pomimo sędziwego wieku, nadal mamy zęby dzięki wiedzy, umiejętności a czasami determinacji Pani Doktor. Gdy musiałam podjąć leczenie u innego specjalisty, nie było lobbowania tylko troska bym osiągnęła pożądany efekt. Gdy wróciłam na fotel do Pani doktor potrafiła docenić pracę innych i dalej mozolnie leczy nasze zębiska. Dzieci poszły w świat i każde pomimo, że zmieniły stomatologa mają miłe wspomnienie, nawyk dbania o zęby( chociaż na wizyty przyjeżdżały do swojej Pani Stomatolog szmat drogi. Dzisiaj, po długiej pandemii z wielką radością siedziałam na fotelu i słuchałam, że nie jest źle. Dziękujemy, prosimy o więcej i polecamy innym.

Bardzo dobry specjalista. Przywraca moje zęby od około 10 lat do porządku. Złego słowa nie mogę powiedzieć.

Dramat...przez Pania doktor musze wstawiać korony i licówki.Porozwiercała mi zdrowe zęby.Jest opryskliwa, bardzo niegrzeczna. Ceny tez ma wygórowane, jak na swoje umijętności i podejście do pacjenta stanowczo za wysokie. Dałbym we wsztstkich kategoriach 0 ale nie mozna

Nie polecam nie miła, podejście do pacjenta fatalne, brak profesjonalizmu Widać ,że Pani chyba nie zależy na klientach ani wizerunku swoim. Dziwię się ludziom, że jeszcze korzystają z usług tej Pani jest pełno profesjonalnych dentystów w Elblągu z szacunkiem do pacjenta.

Szkoda słów na tą Panią. Prezentuje spory deficyt intelektualny, hamska, arogancka, głupia babą. Nikomu nie polecam do niej pójść

Deficyt intelektualny. Szkoda się rozpisywać, nie polecam tej Pani nikomu, hamska, arogancka, głupia baba to najlepsze określenie:)

Cudowna kobieta , która zna się na tym co robi. Prawdziwa profesjonalistka. Polecam wszystkim serdecznie.

Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze, że niby pani doktor nieuprzejma, że ma za wysokie mniemanie o sobie... Gdyby nie rekomendacja brata to po ich przeczytaniu nie poszłabym do jej gabinetu. Może niektórzy myślą, że jak płacą to mogą komuś za przeproszeniem na*rać na głowę. Osobiście uważam, że pani Justyna jest uprzejma i profesjonalnie odnosi się wobec klienta. U Pani doktor byłam już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Nie mam jej nic do zarzucenia. Wszystkie zabiegi, które miałam (plombowanie, kanałówka) zupełnie bezboleśnie i jak na jakość ...

U Pani doktor byłam już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Nie mam jej nic do zarzucenia. Wszystkie zabiegi, które miałam (plombowanie, kanałówka) zupełnie bezboleśnie i jak na jakość usługi to nie aż tak drogo.

Jedyny minus to troszkę niewygodny fotel, czasem boli mnie szyja przy dłuższych zabiegach :)

Z czystym sercem polecam panią doktor Justynę Bagińską :)

Kompetencje: jestem z Gdańska - siostra z mężem mama,ciocia i wujek chodzą do Bagińskiej. Poszłam kiedyś na kontrole po czym prawie osłabłam bo naliczyła mi 8 ubytków!! Pomyślałam, że to niemożliwe przecież niedawno byłam u dentysty w Gdansku - po powrocie udałam się do dwóch niezależnych stomatologów i okazało się, że mam inny odcień szkliwa na stykach zębów i że absolutnie to żadne ubytki!! Rozwierciła by mi 8 zębów !!! Gdbyby można w ocenie wskazać 0 - ale niestety nie można Kompleksowość podejścia: Moja siostra poszła niedawno w synkiem do ...

Gdbyby można w ocenie wskazać 0 - ale niestety nie można
Kompleksowość podejścia:
Moja siostra poszła niedawno w synkiem do niej z bólem. MAły ma 4 lata nie spał całą noc bo bolał go ząbek - po czym (mimo że nikogo nie było w poczekalni) odesłała ich z kwitkiem - ja po takim potraktowaniu już z miejsca zmieniłabym tego denstyste - nie robi nic za darmo, nie płaciłabym opryskliwej babie. Dentysta ma obowiązek przyjąć pacjenta z bólem... Szczególnie, że leczą u niej zęby i że to 4 latek!!! nie mogę sobie wyobrazić takiej znieczulicy !!No ale nic wizyta była umówiona jakoś na 22 wrzesien - prawie miesiąc po tym jak się zgłosili poraz pierwszy.

Na początku przebiegało ok, keidy doszło do wiercenia mały zaczął krzeczeć i płakać na co doktorowa zamiast temu zaradzić wydarła się na dziecko i musieli opuścić gabinet.
Ktoś sobie to wyobraża? takie podejście? pomijając fakt, że żadny samozwańczy jak tutaj lekarz nie powinien krzyczeć na dzieci w obecności rodziców bo nie mają do tego prawa, a jeszcze chciałaby zapłaty za usługę.

Lekarz powinien pomagać ludziom poprzez leczenie - ja tej pani nie dałabym nawet krowy do leczenia, nie naraziłabym jej na akie traktowanie a tymbardziej siebie na kontakt z kimś o takim pokroju.

straszna, arogancka kobieta zero kultury!! przydałoby sie "pani bagińskiej' przejść szkolenie Savoir-vivre. Chyba ma za wysokie mniemanie o sobie z takim podejściem do pacjenta jakie ta Pani prezentuje długiej kariery nie wróżę. Jak zgorzkniała stara panna.