Justyna Bagińska

Oprócz jednego komentarza wszystkie bardzo dobre, ciekawe bardzo!!!Chyba sama sobie je napisała!!! Profesjonalna to morze jest ale w obrażaniu i poniżaniu pacjentów. O pacjenta NALEŻY dbać i przyciągać do siebie, zwłaszcza że konkurencji w Braniewie nie brakuje!!!NIE POLECAM!!!

Profesjonalna, kompetentna, miła, zawsze znajdzie czas. Życzyła bym sobie więcej takich specjalistów :)

Profesjonalna, kompetentna, miła, zawsze znajdzie czas.
Życzyła bym sobie więcej takich specjalistów :)

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Miła, kompetentna, dokładna i schludna. Polecam. przyjeżdżam do niej z Warszawy.

Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam do takiego lekarza, jak Pani Justyna Bagińska! P. Justyna jest wyjątkowym stomatologiem, dobrym człowiekiem i wspaniałą kobietą! A najważniejsze, ze wyleczyła mi zęby, z którymi ja bardzo bałam się pójść do dentysty....A u P. Justyny juz niczego się nie boję!!!!!! To poprostu Dar od Boga !!!

Ząbki mam ładnie wyleczone i nie ma na co narzekać. Polecam z czystym sumieniem.

leczy zeby poprawnie a o to chodzi prawda?!

leczy zeby poprawnie a o to chodzi prawda?!

W porównaniu do innych świetna! Długo się opierałem, bo faktem jest, że nie jest tanio, ale ceniąc ludzi należy im godziwie zapłacić za poświęcony czas. Każdy z nas mógł się uczyć i być stomatologiem, jednak tak nie jest. Miła, kompetentna osoba. Polecam!

BYłam u tej Pani jak przyjmowała publicznie w miejscowości Lelkowo, była bardzo nieprzyjemna, wręcz niegrzeczna. Podnosiła głos, by szerzej otwierac usta, ale już szerzej nie mogłam. Nie jest delikatna. Skaleczyła mnie w policzek i nawet nie poinformowała o tym, a że działało znieczulenie, to nie czułam, okazało się później. Plomba wypadła i musiałam iść na poprawianie. Nie polecam.

Rewelacyjna Pani Stomatolog!!! Chodzę do niej już od 9 lat. Idąc do stomatologa zawsze miałam jakieś chwile niepewności, czy dobrze zrobi mi zęba itp. Po 1 wizycie zaufałam jej całkowicie biorąc pod wzgląd, że szczękę mam tylko 1. Nigdy mnie nie skrzywdziła, wszystkie ubytki wypełnia bardzo profesjonalnie, nigdy nie zgłaszałam żadnych reklamacji. Co tu dużo mówić, stypendium naukowe dla najlepszego studenta z roku o czymś świadczy. Nie odwala chały. Tylko jej ufam i powierzam jej swoje zęby. Gdyby przeniosła się do innego miasta, jeździłabym do niej na wizyty.