Justyna Hinz-Rogowska

przeciąga leczenie, koszty na koniec wyższe niż zakładane,drogo ale czy dobrze to życie pokaże

6 lat temu miałem leczenie kanałowe i dwie koronki u dr Justyny. Genialny stomatolog, leczenie trwało prawie pół roku (miałem problem z przyjęciem jednej koronki), wizyty umawiane prawie co tydzień. Najlepsze wizyty dentystyczne w moim życiu, profesjonalne podejście, bardzo miła Pani :) Nie mam problemów z wyleczonymi zębami, wszystko jest w najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

Pani doktor proponuje zdrowie za wszelką cenę, co cenię. Nie podoba mi się jednak uzasadnianie inwestycji ok. 2000 zł w ząb, który jest zepsuty i nie wiadomo czy coś z niego będzie. Za "wyleczenie" zęba zapłaciłem 600 zł. 2600 zł i żadnej odpowiedzialności za wykonaną pracę. Dodam jeszcze, że pani Justyna zmienia wycenę usługi po wykonaniu swojej pracy. Gabinet może i robi wrażenie, ale jakość usługi zdecydowanie nie.

Zdecydowanie poleciłabym tego lekarza ze względu na profesjonalny a za razem bardzo delikatny kontakt z pacjentem. Wizyty u stomatologa należą do mało przyjemnych, jednak po wejściu do tak wspaniale przygotowanego gabinetu dr Hinz-Rogowskiej wszelkie obawy ustępują komfortowemu samopoczuciu.Przebieg leczenia jest naprawdę wzorowy, dr informuje krok po kroku co robi i czemu to służy. Generalnie wychodząc z gabinetu miałam odczucie jakbym była w gabinecie SPA,zadowolona i zrelaksowana, a ząbki? Oczywiście mają się wspaniale :)