lekarz Justyna Nowakowska

Psychiatra

Bardzo arogancka - taki człowiek nie powinien być psychiatrą. Na wizycie żąda ubezpieczenia - nie wie o tym, czy robi to złośliwie (u psychiatry można leczyć się bez ubezpieczenia, gwarantuje to Ustawa)

Masakra. nie polecam nikomu. ................................................................................

Pani bardzo mi pomogła...Polecam! ( dlaczego komentarz dłuższy miał by się niby wydawać bardziej prawdziwy?)

Szczera i bardzo opiekuńcza osoba. Pacjent czuje się na wizycie wyjątkowy, ważny. Bardzo jej ufam.

Potrafi podnieść na duchu, kompetentna i miła. Nie mam dużego doświadczenia, bo zacząłem się leczyć u niej, ale polecam wszystkim szukającym dobrego lekarza.

Pani doktor to lekarz kompetentny, z dużym doświadczeniem klinicznym, potrafi słuchać, doradza konkretnie, jest empatyczna i zaangażowana! pamięta pacjentów, monitoruje przebieg leczenia, odpowiada na pytania, pomaga wybrać odpowiedniego terapeutę. Polecam! i przyjmuje na NFZ!

Cudowna osoba, bardzo przyjemna, kompetentna i pomocna. Polecam każdej osobie potrzebującej pomocy takiego specjalisty.

Leczę się u niej od 2 lat. Poleciłam tą doktor znajomej.

Leczę się u niej od 2 lat. Poleciłam tą doktor znajomej.