lekarz Justyna Piotrowska

Psychiatra

Dr (Anna) Justyna Piotrowska: dla mnie po prostu odzwierciedlenie moich najbardziej wyśrubowanych wyobrażeń, oczekiwań i życzeń nt. sposobu praktykowania zawodu lekarskiego, zawodu misji. Pomogła w ciężkich chwilach mi a także wielu moim bliskim i znajomym.Jest profesjonalna, empatyczna, z pasją, z misją i - co nieczęste, a tak ważne! - z pokorą!!! BARDZO życzyłabym sobie i nam wszystkim w Polsce większej ilości lekarzy o TAKIM rozumieniu istoty wykonywanego zawodu. Czuję wdzięczność za to że Pani jest i że wybrała Pani zawód lekarza psychiatry:-)

Profesjonalna dr psychiatra, kompetentna i mądra a do tego empatyczne, ciepła i pełna zrozumienia dla pacjenta i jego problemów. Polecam z całego serca!

Pani doktor to cudowna empatyczna osoba, leczę się u niej od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze się można z nią skontaktować, po każdej wizycie czuję jak spływa na mnie jej spokój i dobro.

Byłem u tej pani w Psychomedica na Nabielaka. Miała opiekę nade mną niemal roczną. Po zdiagnozowaniu u mnie depresji, co nie było trudne, przypisała mi seroxat. Po kilku dniach wróciłem do niej, bo zacząłem mieć stany lękowe. Wtedy przypisała mi effectin, który brałem około 8 miesięcy. W międzyczasie przychodziłem na krótkie wizyty, kiedy dostawałem przedłużenie leku na receptę i rozmowy nie było dużo. Pod koniec kuracji zacząłem zmniejszać dawki Effectinu i w końcu odstawiłem. Reasumując: pani okazała się skuteczna, ale kontakt z nią był dość trudny. Bardzo małomówna, w pewnym momencie czułem, że cokolwiek nie powiem, będzie przedłużenie Effectinu i tyle, ale z jednym wyjątkiem. Raz wylądowałem u niej i powiedziałem, że mam myśli samobójcze. Wtedy się przejęła i zapisała mi lek (nie pamiętam nazwy) i powiedziała, że mam go brać jedynie w wypadku silnych myśli samobójczych (inaczej nie). Generalnie osoba chłodna i zimna, ale skuteczna. Niemniej teraz po ponad 5 latach mam nawrót depresji i raczej nie wrócę do p. Piotrowskiej.

Od ponad dziesieciu lat jestem pacjentka pani dr Piotrowskiej. Wszyscy, ktorym Ja polecilam sa tak samo zachwyceni jak ja. Nie wyobrazam sobie, ze moglabym teraz leczyc sie u kogos innego (no moze tylko u pana dra Piotrowskiego). Cudowna osoba, doskonaly lekarz, z wyczuciem i empatia.Doskonaly farmakolog. Dziekuje Pani Doktor Zawdzieczam jej

Zawdzieczam jej

Byłam pacjentką dr Piotrowskiej kilka lat temu. Profesjonalny lekarz. Polecam.

Byłam pacjentką dr Piotrowskiej kilka lat temu. Profesjonalny lekarz. Polecam.

U pani Doktor lecze sie juz od wielu lat. Jest cudowna osoba, doskonalym lekarzem i z zamknietymi oczami moge polecic wszystkim potrzebujacym pomocy dobrego psychiatry.

Kongenialnie słucha,świetnie ale delikatnie doradza praktycznie - co zrobić gdy czuję się.... Doskonale obeznana z najnowszą farmakologią i innymi formami leczenia i "samoloczenia". Jest - mimo młodego wieku - wszechstronnym, nowoczesnym psychiatrą i serdecznym, wrażliwym, empatycznym człowiekiem. Nie stosuje żadnych paramedycznych "sztuk" (np. zielarstwo czy bioenergoterapia) - sama jej obecność uzdrawia. Leczy mnie od kilku lat - mam coraz dłuższe i spokojne remisje

Leczy mnie od kilku lat - mam coraz dłuższe i spokojne remisje

cudowny lekarz. z pasją. kocha to, czym się zajmuje, kocha ludzi. profesjonalna i kompetentna. kto do Niej trafi, nie zawiedzie się

Znakomita młoda lekarka.Trafne diagnozy.Całkowicie oddana swojej pracy,kocha ludzi. Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis