dr n. med. Kalina Pokuszyńska

Pani doktor doskonale zna się na tym co robi. Poświęciła nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy, odpowiedziała na wszystkie pytania jakie zadałam, dotyczące przeróżnych dziedzin zdrowia i stylu życia dzieci. Bardzo miła, sympatyczna i ciepła osoba, wzbudzająca zaufanie. Polecam Panią Doktor Pokuszyńską w 100 procentach. Naprawdę warto!!!

Pani Doktor prowadzi nasze dziecko od chwili narodzin, tj.5,5 roku. Jest osobą kompetentną, uprzejmą - choć zasadniczą i bez wahania "stawiającą rodziców do pionu" w interesie malucha, co uważam za zaletę obserwując wielu lekarzy "głaskających" rodziców a nie leczących małych pacjentów. Zawsze skrupulatne badanie, pogłębiony wywiad i odpowiedź na nasze pytania. Razem z mężem ufamy jej diagnozom (w przypadku naszej małej bardzo trafne), które wyprowadziły nas z niejednego zakrętu zdrowotnego córki.

Pani dr. Kalina Pokuszyńska w mojej ocenie jest specjalista wysokiej klasy, korzystałam z jej opieki nad moją córką przez kilka lat w wieku wczesno dziecięcym. Dziś moja 14-letnia córka, mimo skazy białkowej z którą się urodziła i alergii, nie odczuwa żadnych dolegliwości z tego tytułu. Leczenie, porady i bardzo stanowcza krytyka (czasem była niezbyt przyjemna) moich niewłaściwych zachowań w temacie opieki nad dzieckiem z problemami zdrowotnymi (np. posiadanie w domu kota mając dziecko alergiczne)dały satysfakcjonujące mnie efekty w postaci zdrowego dziecka. Moim zdaniem pozytywne efekty leczenia można osiągnąć tylko ufając lekarzowi i bezwzględnie stosując się do jego zaleceń. Zupełny przypadek sprawił że trafiłam na Panią doktor i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Z podziękowaniem za opiekę - Maria Męczyńska
z córką Olą Męczyńską.

Świetny specjalista, lekarz z wieloletnią praktyką. Trafne diagnozy postawione szybko i odpowiednio dobrane leki pomagają mojemu dziecku. Jedyny lekarz jakiemu ufam. Nigdy nie zwiodłam się na Pani Doktor.Polecam.

Pani doktor jest osobą dość apodyktyczną, kiedy idę do niej ze swoimi dziećmi to czuje się jakbym szła na egzamin do szkoły, ale nie znam drugiego równie kompetentnego i konkretnego pediatry. Wiedza, doświadczenie i pelen profesjonalizm. Doskonałe podejscie kliniczne. Dobrze przeprowadzony wywiad oraz kompleksowe badanie pacjenta. Ufam jej i medotom Jej leczenia. Polecam. Lekarz nie musi być mily ważne by leczył i to dobrze.

Beznadzieja. Podczas ostatniej naszej wizyty była bardzo niemiła, opryskliwa. Mieliśmy wrażenie, że przyjęła nasze dziecko z wielkiej łaski. Nie chciała nam nic wytłumaczyć ( na pewno pomyślała, że głąby i tak nie zrozumieją ). Dopełnieniem tego koszmaru były słowa pani DOKTOR gdy dziecko pakalo '' CZEGO TE DZIECKO TAK RYCZY''. Drodzy rodzice nie chodzcie ze swoimi pociechami do tej pani=strata czasu, pienidzy, ale przede wszystkim nie pomozecie swojemu dziecku.

Bardzo niesympatyczna, niemiła dla rodziców i małych pacjentów.Przekonana o tym,że nie warto informować rodziców o niczym bo i tak nie zrozumieją.

Ten lekarz naprawdę zna się na leczeniu i polecam, chociaż zaznaczam, że to będą najprawdopodobniej nawet 2 wizyty i niezbyt tanie (jeśli prywatnie).