dr n. med. Kamil Hadi

Najlepszy lekarz jakiego znamy. Dwójka dzieci 6 lat i roczek i oboje u pana Kamila. Świetny specjalista. Zdecydowanie bardzo polecam

Moje dwie córki są pod opieką Pana Doktora od czasu pojawienia się na Świecie. Starsza od 16 lat a młodsza od 15 . . . Rewelacyjny specjalista i człowiek, bezgranicznie oddany swojej pracy i pacjentom. Dzwoniąc nawet w weekend, normalnie to czas wolny lekarza dla jego rodziny... zawsze otrzymam pomoc/poradę. Polecam i dziękuję.

Doktor Hadi jest wzorowym lekarzem. Jego poświęcenie sprawie i szczera chęć niesienia pomocy tworzą niezwykle sympatyczną aurę wokół jego osoby, obdarzony jest przy tym prawdziwym profesjonalizmem i konkretnymi działaniami. Widać, że robi to, co kocha. Większość naszych lekarzy powinna brać przykład z doktora! Być może to poprawiłoby stan całej służby i jakże różnej opinii pacjentów o niej.. Doktorze, w imieniu swoim i wielu całej rzeszy innych pacjentów - serdecznie dziękuję!:)

Świetny lekarz, korzystamy z pomocy Pana doktora od prawie 6 lat z synem i od 1,5 roku z córką. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i świętą cierpliwość. Także do rodziców :-) Nie szafuje antybiotykami, wręcz przeciwnie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Pediatra godny polecenia. Rozmawia z dziećmi i z rodzicami. Zawsze dokładnie bada, nie bagatelizuje żadnych sygnałów. Miły i kulturalny. Oby więcej takich lekarzy! I pracująca z nim pielęgniarka Pani Małgosia, również przemiła osoba.

Będąc małą dziewczynką byłam jedną z pierwszych pacjentek doktora ;) Teraz zapisane są moje 2 brzdące i jestem zdecydowanie zadowolona z doktora!!

Będąc małą dziewczynką byłam jedną z pierwszych pacjentek doktora ;)
Teraz zapisane są moje 2 brzdące i jestem zdecydowanie zadowolona z doktora!!

Dr Hadi leczy dwoje moich dzieci - starszego już ponad 7 lat - i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dba o pacjentów i przychodnia zmieniła się dzięki niemu na o wiele lepszą i bardziej przyjazną dla pacjentów. Rzeczywiście antybiotyki przepisywał maluchom rzadko, ale prawda jest taka, że chyba jesteśmy jedynym narodem, w którym pochłania się takie ich ilości! Antybiotyki oprócz leczenia infekcji, także mają groźne skutki uboczne i na pewno tylko dlatego dr Hadi wpierw stara się leczyć innymi sposobami.

obsługa na recepcji powinna być bardziej nastawiona na pacjenta.

obsługa na recepcji powinna być bardziej nastawiona na pacjenta.

Pan doktor jest po prostu niesamowity. Nie podchodzi do pacjęta przedmiotowy. Zawsze wysłucha, zawsze miły kulturalny. Na prawde wielkiej klasy lekarz.

Bardzo polecam. Jest lekarzem mojej córki od 14 lat. Bardzo kompetentny i życzliwy. No i odkąd jest właścicelem przychodni bardzo poprawiła się obsługa.