lek. dent. Kamila Iwanowska

Jako stomatolog i jako człowiek- nie godny polecenia. Zachowanie zwyczajnie nieludzkie, ta kobieta nie powinna leczyć. Po raz pierwszy w życiu widziałam jak lekarz, któremu płace, który ma pomoc, obraża się i bez słowa wyjaśnienia wychodzi z gabinetu i już nie wraca. Zostawiajac pacjenta na fotelu. Czasami problem przerasta, ale zawsze trzeba być człowiekiem, schować dumę do kieszeni, a nawet przeprosić. Pani Iwanowska tego nie potrafi, a jedyne co jej zawdzięczam to miesiące bezsennych nocy i zmarnowane pieniafze.

Konsultacja u tego stomatologa trwała dosłownie ze wszystkim 2 minuty. Od momentu wejścia do gabinetu po uregulowanie płatności. Pani podjęła się leczenia, zainkasowała zaliczkę po pierwszej wizycie i od tego momentu pojawił się problem w leczeniu, który zwyczajnie Panią przerósł. W innym gabinecie konsultacja tego samego problemu trwała godzinę i za te same pieniądze. Dopiero tam się dowiedziałam faktów i sposobów leczenia, niestety Pani Iwanowska swoim działaniem na pierwszej wizycie zniweczyła możliwości. Niestety nie jest to stomatolog godny polecenia.

Fachowe podejście duża wiedza bez naciągania na niepotrzebne zabiegi , wysoka kultura osobista ,korzystam od lat ja i mój synek

Nigdy więcej żadnej wizyty w gabinecie tej kobiety. Zszargane nerwy i stracone pieniądze. Cennik to jedno, pytanie ile kosztuje ta usługa, cena podana, a jak przychodzi do płatności to asystentkę wysyła i śpiewa 100zl więcej. Reklamacji nie uwzględniają, nawet przyjąć nie chcą, a usługa wykonana źle.

Leczenie poprawione w innym gabinecie. Pani Iwanowska nie potrafi przyznać się do błędu. Szkoda czasu i pieniędzy. Uprzejmość i kultura, gdy zaczynają się problemy pozostawia wiele do życzenia.

Niestety nie polecam leczenia u Pani Iwanowskiej. Jeszcze sporo musi się Pani nauczyć, a może warto się zastanowić i pozostać przy leczeniu zębów mlecznych u małych pacjentów?