dr n. med. Kamila Krawczyk

Psychiatra

Mam za sobą kilku psychiatrów ale nikt mnie nigdy nie pytał tak szczegółowo o leki i inne choroby. Okazało się,że nie zawsze wszystkie leki ze sobą współgrają a niektóre wrecz się wykluczają i mogą słabo działać. Tak było w moim przypadku. Mam nadzieję,że teraz wszystko zadziała jak trzeba i nie będe musiała brać tylu leków jednocześnie

Polecam tego lekarza - kompetentny i zna się na tym co robi, już po kilku minutach rozmowy potrafiła określić z jakim problemem się borykam. Leki przez jakiś czas zmieniałem ale teraz czuję się świetnie. Polecam !!!

Mimo moich obiekcji dotyczących wizyty u psychiatry zdecydowałem skorzystać z pomocy rekomendowanej przez kolegę Pani Doktor. Okazało się, że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione, gdyż podczas wizyty w spokojnej i bezpiecznej atmosferze mogę porozmawiać o swoich problemach ze zdrowiem, uzyskać poradę i wsparcie, informację o chorobie, możliwościach leczenia i szansach na uzyskanie poprawy. Dziękuję Pani Doktor

znam Panią doktor już dłuższy czas.....jest miła, ale to chyba naturalny odruch, najważniejsze że naprawdę chce leczyć, myślę to jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko ogranicza się do wypisywania recept...raczej chce zrozumieć pacjęta, jest pozytywnie nastawiona....myślę że ten entuzjazm będzie trwał przez całą praktykę.....D

Trafna diagnoza,skuteczne leczenie,bardzo dobra atmosfera podczas wizyt.Polecam.

Pani Kamila jest bardzo miła i ciepła, a jednocześnie profesjonalnie podchodzi do problemów. Łatwo się przed nią otworzyć. Gorąco polecam

Mam mieszane uczucia co do tej lekarki. Owszem, była miła, przeprowadziła wywiad, nie przepisała leków byle jak, ale w końcu taka jej rola, prawda? Tym bardziej gdy płacę za wizytę. Odniosłam wrażenie, że byłam rozpatrywana jak każda inna osoba, może to dziwnie zabrzmi, ale trochę jak przedmiot. Pani Krawczyk zadawała pytania, jakby wyuczone, widać było, że się spieszyła. To nie jest do końca to, czego oczekiwałam, myślałam, że spotka mnie trochę współczucia i zrozumienia, rozmowy, wytłumaczenia kilku spraw, a nie zadawania wyuczonych pytań recytowanych w tempie prędkości światła.

Pełen profesjonalizm, na wysokim poziomie. Był to mój pierwszy kontakt z psychiatrą,dzięki Pani Kamili żyję! Polecam znajomym oraz polecam Państwu! Lekarz z powołania-szczęście ma ten, który w porę trafi do Pani doktor!

Bardzo profesjonalna i wyrozumiała osoba

Bardzo profesjonalna i wyrozumiała osoba