Filtruj terminy

dr n. med. Michał Ploch

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula
Bardzo dobry lekarz, bardzo pomogł mojej mamie, dziękuję za kompetentną pomoc i serce do pacjenta. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Magda
Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora. Ryszard W.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Hordyński

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki człowiek ,zawsze ma czas żeby pacjent wszystko zrozumiał,cierpliwy wielki specjalista .Miałem już dwa razy wszczepiony kardiowerter i zawsze z najwyższą fachowością,.Pan doktor złota rąąączka.

lekarz Teresa Sachanbińska

Kardiolog, Pediatra

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyka S.C. SPOLMED Andrzej Olszanowski, Katarzyna Spólnicka
ulica Ozimska 20
45-054 Opole

Kobieta złoto!!!! Najlepsza Pani doktor u której byłam z dziećmi. Dla dzieci przekochana, zagaduje, opowiada wiersze, rodzicom tłumaczy badania od A do Z.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Krzysztof Womperski

MEDREM-POLIKLINIKA
KATOWICKA 55
Opole

Bardzo miły,zainteresowany stanem zdrowia pacjenta.

lekarz Bogusław Mateja

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG
Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze
Opinia dodana przez: Monika

Piotr Feusette

Opole ul. Kasprowicza 1/2
45-346 Opole

Wspanialy lekarz. Bardzo dobry człowiek i Specjalista. Dziękuję za poświęcony czas i wszystko co Pan dr zrobił.
Opinia dodana przez: M. T.B

lekarz Edward Majcher

Kośnego 6
45-056 Opole

Polecam Pana doktora , jest odpowiednim lekarzem

lekarz Maria Piskozub

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Jestem pod kontrolą Pani Doktor od wielu lat i czuję się świetnie zaopiekowany. Perfekcyjnie dobrała leki (u innych kardiologów był z tym problem), zawsze cierpliwie tłumaczy i interpretuje wyniki badań (wcześniej - u innych - marzenie ściętej głowy). Dzięki Pani Doktor czuję się naprawdę dobrze i odzyskałem sprawność. Świetny fachowiec, empatyczny człowiek... a do tego piękna kobieta co tłumaczy zawsze nieco podwyższone tętno i ciśnienie przy badaniu :-)
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Andrzej Olszanowski

Kardiolog dziecięcy

Ozimska 22
45-057 Opole

Niesympatyczny , opryskliwy, nie potrafił powiedzieć dzień dobry, badanie echo serca zrobił bardzo boleśnie ( bo duża otyłość ,) wywiad wyglądał jak tresowanie ucznia przy tablicy. Wielkie fochy i laska za przeprowadzenie badania za które miał zapłacone z pakietu komercyjnego. Zdecydowanie nie polecam

lekarz Iwona Krajewska-Redelbach

Internista, Kardiolog

Danuta Zawiła-Pluta Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Kardiologiczna
ulica Kośnego 8
45-056 Opole