Kardiolog Dziecięcy W Województwie: Mazowieckie

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Diagmed
Narbutta 41/43 m.2

Cudowna! Opiekowała się mną w ciąży kiedy pojawiły się komplikacje z rytmem serca u dziecka. Bardzo profesjonalna, dokładna, konkretna i przede wszystkim bardzo życzliwa. po porodzie dalej się o nas bardzo troszczyła i pomagała.

Opinia dodana przez: Paulina

dr Piotr Perdeus

EKG, Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Bardzo uprzejmy, a przy tym kompetentny lekarz. Znakomity kontakt z małoletnią, ale wygadaną pacjentką.

Opinia dodana przez: Beata

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37

Super kardiolog, zdecydowanie polecam. Byłem z 5 miesięcznym dzieckiem, pełna profeska i podejście do dziecka. Bardzo miła i uśmiechnięta. Pani doktor zbadała córkę i wszystko dokładnie wyjaśniła i tego samego dnia udało się zrobić ekg. Naprawdę wspaniały lekarz. Polecam.

lekarz Joanna Biegajło

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

SWISSMED
Aleje Jerozolimskie 123a Budynek Millenium Plaza

Bardzo kompetentna Pani dr. z doskonałym podejsciem do pacjenta. Zdiagnozowala u mnie chorobe wiencowa i od 4 lat kontynuuje u niej leczenie. Zdecydowanie lekarz z powolania, polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Specjalistyczny Gabinet Lekarski

Legionowo

Znam P. doktor od kilku lat, jest b. dobrym lekarzem, doskonale dobiera leki, nie waha się ich zmieniać kiedy potrzeba, dopingowała mnie, aby zawalczyć o zdrowie oraz komfort życia i zdecydować się na ablację, zwróciła uwagę na początki cukrzycy, nie czekając na diabetologa zaordynowała leki.

Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Róża Kacprzak

Internista, Kardiolog

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Bardzo dobra lekarka , wie co robi i ma ogromne doświadczenie, zdecydowanie polecam Klaudia

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Nieuprzejma, niemiła i do niej na pewno już nie pójdziemy. Czytałam przed wizytą opinie zamieszczone powyżej i nie chciałam wierzyć, ale faktycznie jest okropna teksty typu "nie musisz się przytulać masz już trzy lata", "nie oddychaj na mnie", "uspokój się w tej chwili". Podejście do dziecka tragiczne, oschła, zero uśmiechu. Kompetencji nie oceniam, ale ogólne wrażenie bardzo bardzo fatalne.

Ostrołęka

Zdecydowanie odradzam.
Pani dr wykonała USG serca naszego dziecka. Po wykonaniu badania stwierdziła, że niewiele potrafi powiedzieć, bo niewiele widzi. Jednak założyła, że serce naszego dziecka może mieć jakieś wady, po czym na nasze pytania odesłała nas... do książek.

Zdecydowanie odradzam.
Opis badania wykonany przez dr Przeździecką lekarka z Centrum Zdrowia Dziecka oceniła jako nielogiczny, po czym inne badanie pokazało, że kompetencje w dziedzinie kardiologii dr Przeździeckiej są mocno wątpliwe. Ale my - rodzice - najedliśmy się przez tą 'lekarkę' dużo niepotrzebnego stresu...

Opinia dodana przez: Piotr