dr n. med. Wojciech Dworzański

3,5
3,4
3,5
3,4

Mi pomógł i jestem zadowolony , wreszcie ustalił mi leki i cisnienie mam w normie polecam leżałem tam na Oddziale opiekowała się mną jeszcze jedna pani doktor - naprawde na poziomie Oddział. Pacjent Jakub W.

Osobiście nie polecam, chamski, wulgarny i obraźliwy. Z takim podejściem do pacjenta to nie zatrudniłbym go nawet w schronisku dla zwierząt

Jak najbardziej polecam Pana Doktora. Absolutnie nie zgadzam się z niektórymi postami(zawierające przymiotniki obraźliwe wzięte chyba z fantazji).Byłam dwa tygodnie temu na wizycie ,wszystko mi dokładnie wytłumaczył, oczywiście w stresie wszytsko zapomniałam zadzwoniłam wieczorem i Pan Doktor poprosił zebym zadzowniła za 0 min aby mógł włączyć komputer...i wszystko mi jeszcze raz wytłumaczył. Polecam jak najbardziej jeden z najlepszych jak nie najlepszy w Radomiu

Leczy się u niego moja 75 letnia mama (jest po zawale i choruje na depresję), wizyta u Pana doktora stanowi dla niej najlepszy lek na nadciśnienie i depresję. Ma szczególny dar nawiązywania kontaktu z pacjentem a przy tym jest pełen profesjonalizm. Już po pierwszej wizycie spadło ciśnienie a od pewnego czasu unormowało się

oj nie zgodze się z tobą ordynator jest uprzejmy same opinie o tym mówią a do tego widze że odrazu dwie opinie dałaś mi to rybka mojej mamie życie uratował kogo pytałem w radomiu dobry lekarz kazdy Dworzański. ja poszedłem o stan mamy spytac wyjaśił pocieszył dla mnie lepszego nie znałem z tej dziedziny oczywiście każdy ma swojego on dla mnie jest wspaniały -uratował życie mojej mamie

Bardzo dobry lekarz, byłam 2 razy na wizycie prywatnej i jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz, byłam 2 razy na wizycie prywatnej i jestem zadowolona.

Lekarz , który powinien odbyć dodatkowe szkolenia w dziedzinie kardiologii. Gdyby moja żona nie trafiła pod opiekę w INSTYTUCIE KARDIOLOGII w ANINIE prawdziwych specjalistów, to strach pomyśleć co ten oszołom by dalej wymyślał. Tam w INSTYTUCIE nawet nikt o nim nie słyszał a sądzę że jeżeli byłby dobrym specjalistą to ktokolwiek by o nim wiedział. Bardzo skrytykowali to co Ten oszołom nawypisywał.

prywatnie Pan doktor super, zresztą za odpowiednią stawkę, ale mam porównanie z wizyty w przychodni, dwa różne oblicza, mimo tego i tak w razie problemów zdrowotnych wybrałabym sie do niego, cóż dzisiejsza medycyna jest dla ludzi z kasą.....

Jest to lekarz kompetentny, troskliwy. Zdecydowanie polecam!!!!!!!!

Jest to lekarz kompetentny, troskliwy. Zdecydowanie polecam!!!!!!!!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz (jak na Radom). Bada bardzo dokładnie, lecz nalezy samemu dopytywać się o wyjasnienie przyczyny choroby i metody leczenia. Jak najbardziej polecam. Otrzymałam leki i czekam na poprawe...