dr n. med. Wojciech Dworzański

Internista, Kardiolog

Jeden z najlepszych radomskich kardiologów na przestrzeni ostatnich 20 lat...od tamtego czasu datują się moje pierwsze kontakty w sprawie moich zdrowotnych problemów. Zawsze uprzejmy, wsłuchujący się w problem zdrowotny - w moim przypadku niezwykle skuteczny.Takie przymioty budzą zazdrość a niekiedy nienawiść - pewnie Pan Doktor nie raz tego doświadczył.

Pan doktor prowadził mojego tatę od stycznia 2022. Tata skarżył się na podwyższone ciśnienie, arytmię i drętwienie dłoni. Pan doktor stwierdził, że to było lekkie niedotlenienie. Mama prosiła o skierowanie na badania ale doktor stwierdził, że do szpitala teraz to się bierze tylko pacjentów w nagłych przypadkach i przepisywał kolejne nowe leki. W tym roku mama zdecydowała, że zmienia lekarze. Trafiliśmy do Lublina z diagnoza rak płuca z przerzutem na głowę. Brawo Panie doktorze. To się nazywa profesjonalne podejście. Rok temu można było reagować. A jak wiemy w przypadku nowotworów to ma znaczenie

Osobiście nie polecam, chamski, wulgarny i obraźliwy. Z takim podejściem do pacjenta to nie zatrudniłbym go nawet w schronisku dla zwierząt

zdecydowanie nie polecam, kasa kasa i jeszcze raz kasa zza niej pacjenta nie widac

Mi pomógł i jestem zadowolony , wreszcie ustalił mi leki i cisnienie mam w normie polecam leżałem tam na Oddziale opiekowała się mną jeszcze jedna pani doktor - naprawde na poziomie Oddział. Pacjent Jakub W.

Lekarz , który powinien odbyć dodatkowe szkolenia w dziedzinie kardiologii. Gdyby moja żona nie trafiła pod opiekę w INSTYTUCIE KARDIOLOGII w ANINIE prawdziwych specjalistów, to strach pomyśleć co ten oszołom by dalej wymyślał. Tam w INSTYTUCIE nawet nikt o nim nie słyszał a sądzę że jeżeli byłby dobrym specjalistą to ktokolwiek by o nim wiedział. Bardzo skrytykowali to co Ten oszołom nawypisywał.

Leczy się u niego moja 75 letnia mama (jest po zawale i choruje na depresję), wizyta u Pana doktora stanowi dla niej najlepszy lek na nadciśnienie i depresję. Ma szczególny dar nawiązywania kontaktu z pacjentem a przy tym jest pełen profesjonalizm. Już po pierwszej wizycie spadło ciśnienie a od pewnego czasu unormowało się

Jak najbardziej polecam Pana Doktora. Absolutnie nie zgadzam się z niektórymi postami(zawierające przymiotniki obraźliwe wzięte chyba z fantazji).Byłam dwa tygodnie temu na wizycie ,wszystko mi dokładnie wytłumaczył, oczywiście w stresie wszytsko zapomniałam zadzwoniłam wieczorem i Pan Doktor poprosił zebym zadzowniła za 0 min aby mógł włączyć komputer...i wszystko mi jeszcze raz wytłumaczył. Polecam jak najbardziej jeden z najlepszych jak nie najlepszy w Radomiu

Bardzo dobry lekarz, byłam 2 razy na wizycie prywatnej i jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz, byłam 2 razy na wizycie prywatnej i jestem zadowolona.

tylko kasa sie liczy, arogancki, nie poleca

tylko kasa sie liczy, arogancki, nie poleca