Kardiolog Kościerzyna

Wybickiego 16
83-400 Kościerzyna

Wspaniały kardiolog,pomógł mi po pierwszej wizycie.Jest niesamowity-żałuję tylko że tak późno się do Pana Doktora wybrałam .Gorąco polecam- Bożena .

Kościerzyna

Moim zdaniem Pan Weber jest porządnym fachowcem jakich dziś naprawdę już mało. Miałem przyjemność z Panem Janem wzywając pogotowie a potem jeszcze na oddziale w szpitalu. Może nie należy do przyjemnych misiów, ale wiedzę fachową i rękę do pacjenta zdaje się ma. Kiedy wezwałem pogotowie wiele mi nie tłumaczył, ale zastrzyk, który mi zasadził zrobił swoje - ból zniknął bez śladu w 15 minut. Rok później na oddziale od razu go poznałem, idzie z nim pogadać - ciekawy człowiek. Wyprowadził mnie z zawału, postawił na nogi i będę go zawsze miło wspominał.

Opinia dodana przez: Michał

Szpital