lekarz Kazimierz Olszewski

Internista, Kardiolog

Profesjonalny doktor, dobre podejście, mily sympatyczny i fajnie wszystko wytłumaczył. Polecam każdemu

Bardzo arogancki , nie uprzejmy , chyba zapomniał że to on jest dla pacjenta który mu płaci , obraża pacjenta . Nigdy więcej i każdemu odradzam . Jeśli chcesz jakiejkolwiek porady u tego Pana na pewno jej nie znajdziesz , możesz za to liczyć na setkę słów które Cię obrażą .

Pan Olszewski był pierwszym kardiologiem, do którego się wybrałem. Nigdy więcej. Ewidentny brak kompetencji, wiedzy, umiejętności. Na dodatek okazał się nieuprzejmy. Idealny dla niezorientowanych w świecie medycyny, naiwnych pacjentów, którzy nie wiedzą za co płacą. Wystarczy zagłębić się w sprawdzone o nim opinie: kardiologiem został z trudem, po latch prób. Nie polecam - zachęcam szukać kogoś innego.

Arogancki, niedouczony, niestaranny. Szkoda czasu nie mówiąc o pieniądzach. Trzymam się ja i cała moja rodzina z daleka

Bardzo nieprzyjemny dla pacjentów Pan. Uważa że jest Panem szpitala Kościerskiego. Nie byłem prywatnie ale po tym jego zachowaniu to prywatnie bym nie poszedł.

Wspaniały kardiolog,pomógł mi po pierwszej wizycie.Jest niesamowity-żałuję tylko że tak późno się do Pana Doktora wybrałam .Gorąco polecam- Bożena .

Zdecydowanie polecam dr Olszewskiego. Kompetentny, zdecydowany, komunikatywny, empatyczny-ręcz serdeczny. Doskonale prowadzi moją terapię.

Witam, ten kardiolog jest naprawdę dobry w tym co robi nachodziłem się już po różnych specjalistach w trójmieście i niemałe pieniądze zostawiłem.polecam tego dr

Super lekarz! Uczeszcza do niego cała moja rodzina. Jestem w 100% zadowolona:)

Super lekarz! Uczeszcza do niego cała moja rodzina. Jestem w 100% zadowolona:)

Swietny fachowiec, zapraszany przez autorytety w Polsce i Europie na sympozja i zjazdy, pomogl mi po pierwszej wizycie. Goraco polecam wszystkim. Jedrus