Kardiolog Kutno

Bardzo mily,wyrozumialy umijacy sluchac ludzi poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu serdecznie polecam :)

99-300 Kutno

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Pani doktor zawsze jest do dyspozycji. Zawsze odbiera telefony i nawet w takiej formie uprzejmie i rzeczowo udziela wskazówek. Znajomi i rodzina, którym poleciłam Panią doktor również podzielają moje zdanie.

99-300 Kutno

Bardzo polecam Panią doktor. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i dziecko jest zdrowe. Wcześniej byliśmy u 3 innych lekarzy, którzy nie potrafili pomóc mojemu dziecku. Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie! :-)

Opinia dodana przez: Anna

Ośrodek pielęgnacyjno-opiekuńczy
Skłodowskiej 46
99-300 Kutno

opinie o doktorze w internecie sa same superlatywy ....(moze te negatywy zostały usunuęte? ) ja spotkalem sie z bardzo nieprzyjemnym człowiekiem, moze miał zły dzien... ale wizyta i zabieg gastoskopii wspominam koszmanie, bardzo nieprzyjemna wizyta jak i teksty pana doktora... do ludzi trzeba miec podejscie a na dzien dobry juz wiedziałem że bedzie zle... i tak bylo . mam nadzieje ze to byl tylko 1 gorszy dzien dzien pana doktora

Opinia dodana przez: Bartosz

Długosza 3 lok. 1